Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A ti 7-8 hónapos babaátok,...

A ti 7-8 hónapos babaátok, mit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Tápszeres vagy anyatejes, mindegy. Az enyém lassan 8 hónapos, de nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy ki mit ad enni bizonyos napszakokban.

2013. márc. 13. 16:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem adtam eddig neki teljes adagot, mert még csak most készültünk elhagyni a cumisüveget ebédkor és eléggé ragaszkodott / ragaszkodik hozzá. A tejpép meghasonlít kicsit a tápszerre és azt nagyon szereti. Mondjuk annyira nem ragaszkodok hozzá.
2013. márc. 13. 19:59
 12/16 A kérdező kommentje:
9-es ! nálunk is 4-szeri evés van, nincs tízórai, mert épp akkor alszik.
2013. márc. 13. 20:00
 13/16 anonim ***** válasza:

8 hós (foga még egy darab sincs),


reggeli: táp

tízórai:babajoghurt v. joghurt gyümivel, v. gyümölcs keksszel v. tejpép v. zabpelyhes gyümölcsturmix, stb.

ebéd: husis főzelék

uzsonna:főzelék husi nélkül

vacsi: táp

2013. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia sajna mi csak 4 x eszünk mert egyszerüen nem tudom megoldani az 5x étkezést

Mi elég későn kelünk reggel

7,5 hós a lányom

Reggeli 230 ml táp ez 9kor

majd du 13 kor ebéd fél üveg bébiétel saját főzésű vagy amkor nincs kedvem főzni akkor bébiétel bolti ,plusz 100 ml táp

uzsi 17 kor tejpép, vagy ma pl banán összenyomkodv benne háztartási keksszel,vagy simán gyümi vagy 230 ml táp

vacsi,21 ora 240 ml jó éjt Milumil táp

hát igy néz ki

de már 9 kg ,jól hízik tehát jol csinálom ezek szerint

szép estét

2013. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ezek szerint hasonlóan esznek a babáink, bár a babajoghurtot nem próbáltam még. Ha valaki visszatér ide megmondaná, hol lehet ilyet venni?
2013. márc. 14. 09:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Tesco, Auchan, Müller

Müllerben 6 hótol kaphatók vannak a Milupától: eper, barack, erdei gyümölcs

A többiben 8 hós kortól (Humana, Nestlé, stb) ugyanezekben az ízekben és van 8 hóskortól vanílilás babapuding, csokis, túrós, kekszes

2013. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!