Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 3 és fél...

Hogyan szoktassam le 3 és fél hónapos babámat arról, hogy állandóan ölben legyen?

Figyelt kérdés
Anyósom szoktatta rá, hogy állandóan ölben legyen, mert megnyikkant és már felvette és ringatta. Elég nehéz a gyerek, nagy súllyal született és most már majdnem 8 kg, szóval nem egyszerű állandóan ölben tartani. Van valami öltetetek, hogy hogyan szoktassam le erről? Amint letesszük a kiságyba, hogy játszunk vele, rögtön bömböl, hogy vegyük fel. Nagyon fárasztó!

2013. márc. 13. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha a drága anyósod rászoktatta,szoktassa is le !
2013. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Az én babámnak is volt egy ilyen időszaka 3 hónapos korában de ahogy megtanult hasra fordulni azóta egy angyal.Nagyon jól el játszik, nem igényli h ölben legyen.Egyébként az elsőnek igaza van!
2013. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi, már megemlítettem neki, hogy nem jó, hogy állandóan ölben legyen. 2 és fél hónaposan már hasra fordult a drága, el is van vagy húsz percig, aztán megunja, és onnantól megy a lavina lefelé.
2013. márc. 13. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb. ennyi idősen csinálta ezt, és még tart. Ez egy ilyen korszak. Jobban kezdi érdekelni a világ.
2013. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként tényleg azért igényli jobban az ölben létet,mert jobban lát mindent.Szét tud nézni,már nem elégíti ki a fekvés.Én vagy hordozóba vagy pihenőszékbe rakom, onnan jól lát mindent meg persze leülök hozzá énekelek,beszélek neki meg néha cipelem. Átérzem a helyzeted,az én babám sem könnyű gyerek.
2013. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!