Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, a Rossmannban és a...

Anyukák, a Rossmannban és a Dm-ben kapható saját márkás termékekről mi a véleményetek? Gondolok itt a babakekszre, bébiételekre, tejpépekre?

Figyelt kérdés
Eddig csak Univert,Hippet kapott a lányom,meg tejpépből is Nestlé-t.Minőségileg vannak olyan jók ezek a termékek,mert szeretném kipróbálni,de nem merek nagyobb mennyiséget beszerezni belőle,pedig most akciósak is.

2013. márc. 15. 17:08
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen jók a saját márkás termékei mindkettőnek.Lányom csak babydreames termékeket evett.Tejpépet,üveges kaját,tápszert,grízt.Nem is evett más márkát.Babylove is ua olyan jó.Fiaim anno azt ették.
2013. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dm-ben a babylove ételek, italok jók, azokat szoktuk venni, jó a pelus( nem a bio), jó a cumisüveg, kanalat is, cumit is ott vettünk. Van babakocsira való szatyrunk is, babylove az is. Amúgy a dm német, és mint ilyen, jó a minőség is. A gabona pépet én kicsit sűrűnek találom, jobban fel kell hígítani, de amúgy nincs vele gond. Sőt, más dm márkás dolgunk is van, ruhákra fehérítő meg nekem testápoló, azzal sincs gond.
2013. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most 8 hónapos a kislányunk, és most már csak dm-es Babylove-s vagy Rossmannos Babydream-es üveges bébiételt eszik. Vettünk korábban mást is, de ezek jöttek be neki a legjobban és én is meg vagyok elégedve a minőségükkel. Ezek mind bio termékek és mivel Németországban gyártják őket, engem ez megnyugtat. Nekem az ízük is ízlik (más bébiételekkel összehasonlítva). És ha vki nézi az akciókat és van törzsvásárlói kártyája, akkor akár 40%-kal olcsóbban is meg lehet venni őket. A HIPP-pel összehasonlítva jelentősen olcsóbbak így.
2013. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. vagyok, babakekszük viszont nem jött be a lányomnak. Inkább csak játszott vele és mindent összekent...
2013. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!