Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos babámnál szeretném...

11 hónapos babámnál szeretném kiváltani a reggeli vagy az esti szopit. Melyikkel kezdjem? És mit adjak helyette? Nálatok mi volt a reggeli és a vacsora egy éves kor körül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a reggelivel kezdeném. Az esti szopi nálunk 25 hós koráig megmaradt. De 1 éves korától kapott vacsit is, és reggelit is. Egy ekkora gyerkőc már szinte mindet ehet.
2013. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kíváncsicska ***** válasza:
Az esti szopi maradjon meg a legtovább.Tehát először a reggelit váltsd ki.Mivel 11 hónapos vagy tejitalt vagy tápszert adj neki, de ha nem vagy szívbajos fajta akár a tejet is megpróbálhatod.Én tejet csak 1 éves kora után adtam a lányomnak.1 évesen reggel mikor felkel akkor kap kb 240ml kakaót vagy megissza mind vagy nem, aztán 10 körül valami gyümölcs. Este 6 max fél 7-kor vacsora, vagy főzelék, vagy 2 tojás, vagy főtt virsli,(vagyis valami darabos és laktató) majd lefekvéskor szintén 240 ml de akkor csak tej.És alvás ez után
2013. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!