Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan és mikor kezdjem a...

Czibere judit kérdése:

Hogyan és mikor kezdjem a hozzátáplálást? Most vagyunk 3,5 hónaposak.

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük,először almapürével,aztán barackpürével.
2013. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Én három hónaposan kezdtem, de a kislányom tápszert kapott (gyógyszerszedés miatt nem szoptathattam).

Hat hetesen kapott már gyümölcslevet, két hónaposan pépet, három hónapos kortól, előbb krumplit, majd salátát, répát.


És könyörgöm, beszélj egyes számban, te nem 3 hónapos vagy :(

2013. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes akkor inkább még várj vele a 6. hónapig. Én is akkor kezdtem el a hozzátáplálást, alma pürével, őszíbarack pürével, majd krumpli és sárgarépa következett. Minden ízt 3-3 napig kóstoltattam vele, 10-12 óra körül, mert ha nem bírja a gyomra akkor még estig kiderül.
2013. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő nem érdeklődik a kajátok iránt, felesleges.
2013. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem neki répával. most már vannak a friss új répák, csak ebédre adom, simán megeszik másfél répát. burgonyát is adtam neki - újburgonyát és már keveredtem is ezt a kettőt. 4,5 hónapos, anyatejes. Annyi van csak, hogy azóta nincs minden nap széklete, csak 2 naponta. De semmi panasz nem volt. Mivel megdupláztuk a születési súlyunkat, nyugodtan adható neki.
2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisztaanyu válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem, először reszelt alma levével. az ízlett, úgyhogy utána már reszelt almát is kapott. majd répa, krumpli, stb. Bocs, a reszelt almát az elején turmixoltam. banánt is viszonylag korán kapott, olyan 5 hónaposan. Most viszont lehet már válogatni. Hamarosan jön a meggy, barack stb.
2013. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!