Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagy bün ha megkezdem a 3.5...

Nagy bün ha megkezdem a 3.5 hónapos lányomnál a kóstoltatást? Anyatejes lurkó

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

"Bűn"? Az hogy jön ide? :o)

Nem bűn, csak tök fölösleges.

2013. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Anyatejes elvileg meg gyakorlatilag is 6 hónaposan kell elkezdeni a hozzátáplálást.de ezt már biztos ezerszer hallotad. Én 5.5 hónaposan kezdtem.

Esetleg ajánlani szokták ha nem elég neki az anyatej és nem hízik rendesen.

Te miért akarod elkezdeni?

2013. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen felesleges. Olvass/kérdezz utána! Még úgysem tudja megemészteni, csak átmegy rajta. Ráér még később ismerkedni a kanállal és az ízekkel.
2013. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Én elkezdtem 3.5 hósan az anyatejes babámat, jelentem jól van, semmi baja :) 2 éves
2013. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarod elkezdeni? Ha macera a szoptatás, esetleg fogy a tejed, teljesen megértem, de akkor is inkább tápszereznék még pár hétig.

Ha ez nem áll fenn, minek elkezdeni? Jó esetben nem lesz tőle baja, csak átmegy rajta emésztetlenül a megevett étel. A szoptatás a legegyszerűbb, előveszed, megeszi ami neki kell, és kész. A hozzátáplálásnál meg mindig ki kell találnod hogy épp mit adj neki, mosogatni, melegíteni, kanalazni, mosni a maszatos ruhákat, stb.

2013. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Örülök, hogy a pontozók megint okosabbak, mint a valódi szakemberek, orvosok. De amúgy mindenki azt csinál, amit akar.
2013. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem még nagyon korai neki. ha kevés a tejed, inkább adj tápszert
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél én is úgy voltam vele, hogy alig vártam, hogy kezdhessük, mert milyen cuki lesz, ahogy eszi a pépeket, meg nála egyébként is siettettem mindent, nem tudom, miért. A másodiknál már boldogan kivártam a hat hónapot, mert a hátam közepére sem kellett az a macera a pépekkel és társaikkal.

Nem bűn, de mint előttem írták, teljesen felesleges.

2013. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!