Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik úgy csináltátok a hozzátá...

Akik úgy csináltátok a hozzátáplálást, hogy 2 szoptatás között adtátok a kaját, hogy váltottatok ki étkezést?

Figyelt kérdés
Nem tudom 6 hós fiamnak szopi előtt adni,mert nem fogadja el.Így 2 szopi között adom,nyilván nem nagy mennyiséget.De hogy tudok majd étkezést kiváltani?
2013. máj. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor kislányom 6 hónapos volt reggel szopizott,tízóraira kapott joghurtot,délben bébiételt és cicit,uzsonnára bébiételt vagy gyümit ( alma,banán stb),este bébiételt és cicit! Ha előbb cicizett és utána akartam neki bébiételt adni sose fogadta el!
2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi,de pont nem ez volt a kérdés....

első fiammal én is szopi előtt adtam,de most a 2.nem fogadja el előtte.

Azt hittem értelmesen tettem fel a kérdést...

2013. máj. 28. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy váltottam ki étkezést hogy ugye először csak kóstoltattam vele pl. a gyümölcsöt 2 szopizás közt. És mivel épp 2 etetés között volt így a következő szoptatási időt húztam mindig egy kicsivel tovább. Úgy amennyivel többet evett a gyümölcsből.

És egyszer csak eljött a nap amikor úgy gondoltam hogy már eleget evett a gyümölcsből ahhoz hogy most akkor ez egy főétkezés volt a számára és vártam hogy bejön-e a számításom.

Úgy tűnik bejött, mert kb. 1 hete már az uzsonnát is kiváltottuk.


Szóval mindig próbáld egy kicsit tolni gyümölcs vagx főzelék után a következő szopit. Először egy 15 perccel, aztán fél órával stb. stb. De persze próbálni kell emelni a gyümölcs adagot is ennek arányában.

Ügyes vagy , menni fog!

2013. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi uccsó, én is így csinálom, és most megerősítettél! :)
2013. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!