Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki a javasoltnál 2 hónappal...

Aki a javasoltnál 2 hónappal előbb elkezdené a hozzátáplálást, kóstoltatást, mi az oka, hogy így gondolja?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést olvasok, és valahogy nem tudom megérteni. Nem szándékom senkit lepontozgatni, de nagyon kíváncsi vagyok.
2013. jún. 11. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben én semmi bántót nem találtam.

Hozzászólni nem tudok, én sem vagyok híve a korai hozzátáplálásnak. Ha csak szopizott volna a babám, akkor 6 hónapos kora előtt nem adtam volna mást neki, de sajna nem jött össze.:(

Amúgy meg tényleg olyan dinamikusan változnak az ajánlások, hogy senki sem lehet elég okos.

2013. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocsi h pár embert lebutáztam, de itt a környezetemben van egy pár anyuka aki már a 2 hónapos babáját tömi minden sz@rral(fagyi, csoki, túrórudi, gulyásleves stb...) Én az ilyen emberekre értettem h buták.Tényleg ezer bocs ha vkit megbántottam.Én csak leírtam h mit látok.
2013. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!