Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hós anyatejes baba, a...

6,5 hós anyatejes baba, a husis hozzátplálást naponta kell?

Figyelt kérdés

Most lesz 6,5 hós. 4 hós kora óta kap gyümit, akkor még csak heti 2X. 5,5 hónaposan már zöldséget is ( üveges) és már babamenüt is veszek neki, csirkehúsosat. Mellette napi kb 4-5X cicizik, és napi egyszer kapja az üvegeset. ( gyümit és csirkehusisat felváltva). Szóval mostantól naponta kellene a husis menüt adnom neki, vagy kétnaponta elég, vagy hogyan lesz ez? A vitamin és vas pótlás miatt kérdezem.

Ti hogyan csináltátok?


2013. jún. 15. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
heti 2-3 alkalommal elég a hús neki. Lassan adhatsz neki csirkemájat, ezt csak heti 1x szabad! :)
2013. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké. Akkor minden másnap mondjuk. Oké, köszönöm :)

És a csirkemájat is sütve ugye? Mondjuk máshogy nemigen lehet :)

2013. jún. 15. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A májat én főzöm, épp csak annyi ideig, hogy ne legyen nyers belül de puha maradjon. De úgy tudom, 8 hónapos kortól ajánlják. Husit minden nap egyszer adok a babámnak, amióta bevezettem.
2013. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!