Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » összejöhet a baba, ha 2...

összejöhet a baba, ha 2 naponta együtt vagyunk és minden 2. nap, amikor nem vagyunk együtt felteszek egy gomba elleni hüvelykúpot, olyat amit lehet terhesen is használni?

Figyelt kérdés
Sajnos már ettől is előjön a folyás és így próbálnám megakadályozni. Azért sikerülhet így is a baba?

2013. jún. 2. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
upsz,nem ebbe a kategóriába akartam,azért ha van tapasztalat,írjatok kismamák :)
2013. jún. 2. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Gond nélkül összejöhet a baba, de mért nem kezelteted ki magad, mert így azért nem a legjobb teherbe esni. Párodat/férjedet is küld el kivizsgálásra és neki is fognak gyógyszert fel írni mert ide oda fertőzitek szerintem egymást. Menj el orvoshoz és egy hónap alatt ki kezeli a gombádat. Biztos, hogy gomba, mert enyhe viszketést okozhat hormon változás is. (nekem ez volt) Próbáld ki a cickafarkfű teát (ülőfürdőnek) simán helyre tesz 1 hét lat és akkor megint csak nem kell kétnaponta kúp.
2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dokinál voltál?

előszőr kezeltesd ki magad.

2013. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze,hogy voltam nála,több orvosnál is voltam.az immunrendszerem gyenge és genetikailag hajlamos vagyok a gombákra.az orvos is megmondta,hogy amíg más ráül a wc-re ami látszólag tiszta és nem kap el semmit,addíg nekem sehová nem szabad leülnöm,mert egyből elkaphatok valamit. A párom volt vizsgálaton is,szegénykém,a prosztatáját megnyomták és úgy kellett utána pisilnie ,de nem találtak nála egy deka gombát,vagy bacit,semmit. Addíg nem volt gondom ,amíg nem próbálkoztunk,minden hónapban egy vagilact kúra és az orvos is azt modnta,hogy jobb már nem is lehetne.Múlt hónapban ahogy elkezdtük a próbálkozást és a sperma bent marad,kijön a gombám tőle. Csak ez a megoldást találtam.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jún. 2. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos a dokik csak a gyógyszeres kezelésekre esküdtek fel, nem a meggyógyításodra. Nekem is addig voltak viszketős gondjaim, amíg term gyógyász azt mondta, igyak vizet minden órában egy pohárral, mert a viszketés hasnyámirigyed át nem mosásától is lehet. Nem hiába írják a női magazinokban is, h kevesebb szénhidrátot és cukrot kell ilyenkor fogyasztani. Ilyenkor viszkethet a szemed is, megduzzadhat a szemhéjad és a szemöldököd közötti rész:ezek is a elégtelen cukor feldolgozástól vannak, ill.hogy nincs kimosva a szervezetből.

Másik ellensége a gombáknak a lúgosítás, napi 2-3 dl gyümi és zöldséglé centrifugázva, vagy napi 2-3 citrom leve facsartan nagyon hatásos.

Sok válaszban írtam már ezeket, de nem tehetek róla, abszolút beváltak.Sajnos engem sem kezeltek épp frankón a dokik. Császármetszésem volt, denem adtam kanyi vasat sem a kórházban. ehelyett a természetgyógyászomnakköszöntem meg, h egyáltalán lehetett gyerekünk.

Mindenképp először kezeljétek ki magatokat, a párod is ihat gyümilét.

2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó,nagyon köszönöm a hasznos tanácsaid,midnenképpen betartom majd őket,erről én is hallottam már,de most megpróbálok minél többet lúgosítani! Amúgy nekem is nagyon bejönnek a természetes gyógymódok,szerintem sok gyógyszer csak a gyógyszer iparnak tesz jót,mert megvesszük,de nem nekünk! Minden esetre,most hozok fel magammale egy üveg ásványvizet és egy jó film közben ,megiszom mindet:)


Szép délutánt mindenkinek és jó baba várást!

2013. jún. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!