Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hós babának milyen felvágot...

11 hós babának milyen felvágottat vegyek, vagy virslit is kaphat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy védőnőtől kapott listám amin a virsli, májkrém stb tiltólistán van, de itt látom, hogy sokan adnak a gyereküknek.

Nagyon válogatós a lányom, utál rágni, öklendezik, szerintem még 18 éves korában is pépes ételeket fog enni.

Milyen felnőttesebb ételekkel kínálgassam? Bármit főzök megy a kukába, olyan béna vagyok ezekhez a dolgokhoz! :(

Felvágottakból márkát is írjatok légyszíves!


2013. jún. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam. Most kezd el ici-pici falatkákat enni. A védőnő a vajas kenyeret javasolta és a virslit villával összetörve. Érdekesek ezek a védőnők...
2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: vajas kenyeret kapott, virslit még nem
2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem adok még virslit, parizert, májkrémet, hasonlókat a lányomnak, pedig már 15 hónapos. Egyedül jó minőségű csirkemell sonkát kap, vajas kenyérrel, paradicsomkockákkal...
2013. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves múlt, kb. 11 hónapos kora óta eszik csirkemell sonkát, Pick májkrémet, Pick virslit. Nagyon szereti. Én nem vagyok ez a túlparázós anya, álláspontom szerint jó minőségű termékeket igenis kapjon a gyerek és ne az óvodában találkozzon először ezekkel az ételekkel, mert szépen jönni fog az allergia. De ez én vagyok, azzal sincs gond, ha valaki nem ad.
2013. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam és én már adtam neki virslit(CBA-sertés). Semmi baja tőle, persze nem minden nap ezzel tömöm:-)) bár szerintem megenné, mert ízlik neki. Felvágottat Pick párizsit szoktam venni, meg valamilyen csirkemell sonkát. Májkrémet is kóstolt már.. Nyugodtan adjad neki. Nekem ő már a harmadik gyermekem és a nagyokkal is ekkor kezdtem, senkinek semmi baja!!
2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!