Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A Hamé (Hamanek) bébiételekkel...

A Hamé (Hamanek) bébiételekkel kapcsolatban van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek? van olyan jó mint a Kecskeméti vagy a Hipp?

kaptam néhány üveggel, de kicsit bizonytalan vagyok...



2013. júl. 7. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
én annó vettem a lányomnak, a desszerteket megette, de én pl. nagyon édesnek ítéltem, gondolom azért is ízlett neki annyira, viszont a főételeket egyáltalán nem ette meg, sztem nem lehet olyan túl jó minőségű...de azért sztem nyisd ki, kóstold meg, és majd meglátod...azért annyira nem hiszem hogy gáz, ha nem jó, úgysem eszi meg...
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
finomak, de cukrozottak,így én nem fogom megvenni őkelmét, sőt, már most figyelmeztettem a nagymamát is, h. ezt a márkát ne vegyék. azért jó ne dobd, attól a néhány üvegtől nem lesz baja a gyereknek!
2013. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerria ***** válasza:

Egyszer hó vége felé közeledtünk, és azt vettem a kislányomnak... meg sem néztem a boltban, csak azt jó árban, ez most jó. Férjem itthon átolvasta az összetételt, és kevesebb gyümölcsöt, de több cukrot tartalmaznak a gyümölcsösei, mint az "átlag", így mondta, hogy ok, hogy kedvezőbb az ár, de ne erőltessük...


A húsos menüjével nem volt gondunk, bár ha az egyiknél ekkora eltérés van, akkor nem merem azt mondani, hogy ugyanolyan jó. Nekem nem válogatós a kislányom, így megette ezt is azt is.

2013. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszöm a válaszokat.

elutazunk néhány napra és arra gondoltam, berakom vésztartaléknak.

2013. júl. 7. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon nem vált be. Vettem pár üveggel kipróbálni, és a fiam - aki egyébként mindent megeszik - ezt nem volt hajlandó megenni. Több ízt is kipróbáltam (főzelékeket), nem eszi meg. A másik ilyen a Dinky (nem biztos hogy így írják), borzalmas íze van, és nem jó az összetétele sem.
2013. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
borzalmasak, egyik gyerekem sem ette meg.
2013. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jók :( íztelen, kevés zöldséggel, sok cukorral. Bár én a Kecskemétitől sem vagyok elragadtatva. Hipp, Univer, Bebivita (Müller), Nestlé vagy saját készítésű.
2013. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a hipp-et és a kecskemétit ugyanott gyártják. Az alapanyag ugyanaz,maximum más ízekben lehet kapni őket
2013. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, uott gyártanak Hippet is meg Kecskemétit is, de más a recept sztem. Éreztem a különbséget. Igaz Hippet is a Müllerben szoktuk venni, az pedig import. Azért a Kecskeméti még mindig sokkal jobb, mint a Hamé, de ha "itthoniaknál" maradunk, az Univerben még sose csalódtam.
2013. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!