Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Beültetés után...

Higgins kérdése:

Lombikosok! Beültetés után vagyok a 12. nappon. Reggel teszteltem, negatív lett.2 óra múlva megnéztem a tesztet és pozitívat mutatott. Milyen tapasztalatotok van ezen a téren?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztedet? Rakd fel légyszíves!
2013. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de nem tudom felrakni a képet. Expect terhességi teszt. A kontroll ablakban erős a csík, az eredmény ablakban halvány, de még most is látszik. Reggel hatkor csináltam a tesztet. Szerdán magyek vérvételre. Reménykedhetek még?
2013. jún. 24. 15:08
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rossz a teszt. 2 óra után már nem értelmezhető egyértelműen a teszt.

Csinálj még egyet, lehet hogy csak valami baja volt a tesztnek. Drukkolok!

2013. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez tesztfüggő. A legtöbb csak akkor lesz pozitív időn túl, ha van hcg, csak alacsony a mennyiség, de van 1-2 típus, ami meg időn túl mindig az lesz. Ezt a fajtát nem ismerem, de pl. a dm-es one minute minden egyes esetben pozitívvá változik időn túl. Ha megteheted anyagilag meg körülmények is vannak (közelben patika, drogéria vagy hipermarket), vegyél egy jó minőségű, 20-25-ös érzékenységű kazettást, és azt próbáld holnap, vagy ha nagyon türelmetlen vagy, akkor ne igyál sokat, és próbáld ki délutániból, de azért az nem lesz az igazi...
2013. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nem sikerült, hiába néztem órák múlva is, hátha tévedés, nem csíkosodott be. De már nem tudom, milyen teszt volt, próbáld meg akkor kerülni amit az előző válaszoló írt. Máskor még aznap is negatív volt a teszt, amikor mentem vérvételre, és akkor már tudtam, hogy sikerült. Igaz, az pozitív lett délutánra, nagyon halványan.
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt már így! Itt az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha van kedved olvasd el,sok hozzászólás van. Kíváncsian várom neked mi lesz a végeredmény?

Szurkolok neked!

Az előző voltam :)

2013. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam reggel vérvételen. Most telefonáltam, azt mondták 282 a HCg. Egy hét múlva megyek UH-ra. Van remény! Mit szoltok a HCg szinthez?
2013. jún. 26. 14:58
 9/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, és azt szólom, hogy GRATULÁLOK!!! :))))) Ha jól számoltam, akkor tegnap voltál ET+14? Nekem is ugyanaznap néztek HCG-t, és 226 volt, egy babával. Gratulálok mégegyszer! :)

23hkm

2013. jún. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok még mindig, nekem először ET+9-en néztek HCG-t, akkor 57 volt, és ahogy írtam, ET+14-en meg már 226.
2013. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!