Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lányom 5 hos de már kostolt...

Lányom 5 hos de már kostolt sütőtök pürét öszit és szilvát csak anyatejes emelett bajt okozok neki? ezzel hogy megkostolhatja? (2-3 pici kanál naponta egyzser

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

50% ezt mondja, 50% azt.


Én személy szerint nem támogatom a korai hozzátáplálást, 6 hónaposan kapott először almát a lányom, csak anyatejes, de az én döntésem volt, szerintem nem lesz baja pár kanál ételtől, csak én még feleslegesnek tartottam olyan korán az új ízt mivel volt elég tejem.

2013. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Ekkora mennyiséggel bajt egyáltalán nem okozol, csak nincsen szüksége rá. Ha szívesen kóstolgat, nyugodtan, elvégre 1 hónap múlva már úgyis kezdhetnéd.

Egy 3,5 éves és egy 9 hónapos kisfiú anyukája

2013. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem okozol vele bajt. 4 hónapos korban el lehet kezdeni a hozzátáplálást. Ha úgy látod jónak, nyugodtan adj neki.
2013. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
:-) Nem, baja semmiképpen nem lesz tőle. Ezeket a gyümölcsöket már eheti ennyi idősen.
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csakazért kostoltatom mert állandoan elveszi a kanalamat a kezemböl :)mondano se kellbenyakalná azegészbébiételt ha gyakarná de 3 kiskanálnál többetnem ka és csak cicizés uttán
2013. júl. 8. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Én abba az 50%-ba tartozom, aki ellenzi. Az, hogy "lehet" adni szükség esetén, ha nincs jobb megoldás, mert nincs tej, nem jelenti az, hogy ez jó. Megoszlanak a vélemények arról, hogy hosszú távon milyen problémákat okozhat.

Szerintem jobb nem kockáztatni. Attól, hogy másnál nem volt probléma, nem garancia arra, hogy a te babádnál sem lesz, mert mindenki más.

2013. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan adhatsz neki, ettől a pár kanáltól mégis mi baja lenne. 6 hónaposan úgyis el kell kezdeni a hozzátáplálást, legalább már ismerni fog pár ízt.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha oda figyelsz arra,hogy mit adsz,akkor nem lesz baj. Pl ne adj cseresznyét 1 éves kor előtt,vagy otthon pürésített málnát....


Jó babázást! JÓ egészséget!!


Üdv: egy szintén 5 hónapos baba ( + 3 nagyobb gyermek) anyukája :-)

2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld pacsi minden kedves váaszolonk
2013. júl. 9. 08:56
 10/11 A kérdező kommentje:
ki az isten pontozgtitt? látom sokakat lehuztak pedig direkt felpontoztam
2013. júl. 9. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!