Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi tápszert kell adni egy...

Mennyi tápszert kell adni egy négy hónapos babának?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A pontos adagolás rajta van a tápszeres dobozon. Mindegyiken.
2013. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajt kell legyen a dobozán! A mi tápinkon (lactogen 1) 180ml víz+6 kanál por van 3-4 hós babáknak. A fiam 10 hetes, ő 150ml víz+5 kanál port kap.
2013. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rajta van ,nekünk is 150ml-t kellene inni,de a nővér sokalja aki jár hozzánk!
2013. júl. 28. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Milyen nővér és miért sokallja? Egyébként a babád igényeihez igazítsd, ne a "nővéréhez".
2013. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, sokallja-e vagy nem, a babád annyit iszik belőle, amennyi neki kell. A nővérre sem fog hallgatni, ha szerinte több/kevesebb kell neki.

Az én lányom 10 hónapos és átlag 150 ml-t iszik, holott neki 210 ml körül van a javasolt adag. Viszont annyira válogatós, mint mi, szülők, hogy annak is örülök, ha ennyit megiszik. OFF. A Lactogent utálta, én is, büdös volt, a Milupát megissza végre. Ez kicsit jobb állagú és szagú is.

2013. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom 3hónapos és már 1,5hónapossan meg eszi a 240ml igaz egy nap csak 4szer eszik. (doki azt mondta hogy nem baj hogy ennyit eszik ennyi az igénye) amíg szépen fejlődik addig jó.
2013. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos kisfiam jelenleg 150ml vízhez 4-5 kanál tápot kap, estére megkapja a 6 kanalat, napközben inkább a 4. Muszáj volt visszavenni a tápszer porból mert 2 hónaposan is ennyit evett 5 kanál porral és hízott tőle nagyon. Egy hónap alatt 2 kilót felszedett... :) és engem nagyon csúnyán lecsesztek az orvosnál. A mennyiség maradt csak a porból vettem vissza. Úgy néz ki hogy ez most így jó neki.
2013. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem tartom jogosnak, hogy lecseszést kaptál, bár a 2 kg tényleg átlagon felül 1 hónap alatt, de meg lehet ezt szépen is mondani, azon kívül, nem tudsz semmit beletömni a babába, amit ő ne akarna, tehát ha annyi az igénye, akkor annyi.

Az én lányom 6 és 10 hónapos kora közt semmit nem hízott, nem bírtuk átlépni a 8 kg-os határt, mert elkezdett hirtelen rettentő sokat mozogni, viszont a főzelékeket nem fogadta el, most sem. Gyümölcs, joghurt, tejpép, ezeket ette, eszi, mellé a tápszer, hogy ne csökkenjen a súlya, hanem tartsuk. Ilyen alapon engem is le kellett volna csesszenek, hogy miért nem tömöm és erőszakolom márpedig bele azt, amit szerintünk meg kell ennie? Szóval nem tudom, nem értem, miért így álltak hozzád...

2013. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!