Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az univer bébiételek is ugyan...

Az univer bébiételek is ugyan olyan finomak, mint a kecskeméti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kóstolgattam, de a fiam mindkettőt gond nélkül megette.
2013. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az univer és a Hamé jobban bejött a fiamnak mint a Kecskeméti ami sokkal folyósabb ( vizesebb) és a Hipp. Ha lehet én az első kettőt veszem.
2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is. :) Kevésbé folyós.
2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉN 1-szer vettem. Az én fiam nem eszi meg sem az univert, sem a kecskemétit.

Egyébként én mindig megkóstolom az ételt mielőtt adnék belőle neki.

Hát... nem csodálom hogy nem eszi meg őket...


Többnyire az én főztömet eszi, imádja is. Nem natúran csinálom neki hanem már ízesítem, de ésszerűen.


Most mégis mivel nyaralni indulunk ezért muszáj volt vele megkóstoltatnom vele többfélét is, hisz ott nem fogok tudni neki főzni.

És a megállapításom:


Univert, Kecskemétit nem eszi meg egyáltalán- csak ordít és öklendezik tőle.


Alnatura ( dm-es)- rettentően rossz, 1 kanál után már nem is kínáltam többször.


Hipp- ímmel-ámmal, de azért megeszi. Van ami abszolút bejön neki, van amit le se hajlandó nyelni.


Nestle Alete - úgy tűnik ebből mindegyik ízlik neki. Legalábbis amiket kóstoltunk azokat mind bevágta, sőt a tésztásból még evett volna többet is ha lett volna még + üveggel.

2013. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!