Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Paradicsomos étel most akkor...

Paradicsomos étel most akkor mikortól? 3.5 hónaposan kezdtük a kóstolgatást. Mai napig már sok mindent megkóstol, kinézi a szánkból az ennivalót. Kóstolt már tésztát is, sült szalonnát :-).

Figyelt kérdés
Most 17 hetes. A paradicsomos dolgokra 8-10 hónapos kort szoktak ajánlani. De üvegesbe van 4 hós is .Gondoltam az üvegest felturbozom és teszek egy pár szem tésztát. Szerintetek ? Nagyon jó étvágyú. Most 7250 gr.
2013. aug. 20. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én is adtam nagyon picit neki már, de nem nyersen...hanem főtt krumplival
2013. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én sem nyersen szeretném. A bolti pari burgonyához tennék pár szem tésztát.
2013. aug. 20. 14:50
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

Sok eszed nem lehet.

A védőnő tud erről mit teszel szerencsétlen gyerekkel???


Ráadásul az én lányom 8 hónaposan volt ennyi súlyú, bár nem csodálom.

Ez már szinte kiskorú veszélyeztetése és sajnos te még ennek örülsz is ahogy látom :((

2013. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso


Igen tud róla , és a gyerekorvos is.

Hasznos a válaszod !

2013. aug. 20. 15:13
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a 3-as válaszolóval, biztos rossz napja van, valakin ki kellett tölteni. Adj neki üvegest.
2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

Most komolyan, ti normálisak vagytok, hogy még támogatjátok is a kérdezőt?

4 hónapos baba, kb. 3 hete kezdték hozzátáplálni és már adtak neki glutént(tésztát) és zsírt is!!!


Bár azt csináltok a gyerekkel amit akartok, ne csodálkozzatok, ha ekcémás és allergiás lesz nagy korában.

"Nagyon" hálás lesz érte nektek.

Kérdező: igenis egy kövér disznó a gyereked ha már most több, mint 7 kg és ez csakis a szülők hibája.

2013. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Kövér disznónak nevezni egy gyereket? Utolsó bunkó paraszt vagy.
2013. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

Az én lányom most 7 hónapos és 7500 g.A tied 4 hónaposan ennyi.Adhatsz neki,amit akarsz,a te gyereked!De ne csodálkozz,ha nagyobb korába gyomorproblémái lesznek.

Túlsúlyos lesz,allergiás,esetleg glutén érzékeny.

Paradicsomot amugy meg 8!!! hónapos kortól kaphat!

2013. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Normális esetben 7-8 kortól adható, ha valaki az ajánlott időben, azaz 4-6 hós korban kezdi el a hozzátáplálást. Allergiára hajlamosít. Legalábbis a hagyományos házi, gondolom a boltiból kiszedték, amit kellett. Inkább adj neki üveges, korának megfelelő bébiételeket, mint szalonnát (WTF???).

Még valami: az én 2 évesem szintén jóétvágyú gyerek volt, a pálinkát(!) rendszeresen kinézi a kezünkből (nem vagyunk alkoholisták, vasárnapi ebédnél előfordul 1 pohárka), mégsem adom neki. Szóval nem ártana újragondolnod a hozzátáplálás kérdését, ha a lehető legjobbat szeretnéd a gyerekednek.

2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Az en kisfiam 3 honapos mult es 7kg,meg csak tapszert eszik, csak kostaltattuk vele az almat, de lealtunk vele. Megsem kover baba. Hogy lehet ledisznozni egy kisgyereket, hogy lehetsz ilyen utolso tirpak, talpas paraszt. Attol hogy egy babanak nagy a sulya nem jelenti azt hogy kover, lehet nagy sullyal is szuletett erre nem gondoltal okoska?
2013. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!