Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend összeállítás?!

Étrend összeállítás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónap alatt szeretnék megszabadulni 6-8 kg-tól. Étrend összeállításában szeretném a segítségeteket kérni. Olvastam már, hogy napi 5x étkezés a legideálisabb, de ugye nagyon nem mindegy, hogy mit és mennyit eszik az ember.

Pár éve 10 kg-tól szabadultam meg 3 hónap alatt, ott csak főtt kaját ettem, kb. 1,5 adagnyit délben és 6 óra előtt. Ezzel ment le rólam 10 kg. Évekig tartottam a súlyom, de tavaly 3,5 hónapra letettem a cigit, ez idő alatt jött fel rám 10 kg.

A gondom az, hogy a kutyám és egyéb dolgok miatt csak hétvégén jöhet szóba a főtt étel, így a hétköznapi étkezéseket hideg kajából/gyümölcsökből kéne megoldanom.

Milyen felvágottakat, pékárut, gyümölcsöket, tejtermékeket javasoltok és milyen mennyiségben?

Ha számít valamit akár testtömeg index vagy bármi miatt, most 176 cm magas vagyok és 75 kg.

Ilyesmi segítségre lenne szükségem, hogy pl. reggelire 2 db teljes kiőrlésű kifli, 10 dkg pulyka sonkával - tehát ilyen részletekbe menőkig :)



#étrend #sült/főtt étel nélkül
2012. jún. 15. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Mozgást elfelejtettem, napi 1 órát sétálok, játszom a kutyámmal, ennél több mozgásra nincs sajnos se időm, se energiám munka és háztartás mellett.
2012. jún. 15. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Könnyedén meg tudnám csinálni de nem szánok rá neked most fél órát az életemből:) egy személyi edző egy ilyen étrend összeállításáért elkér kb 10e forintot (ha nem többet)


De minden infót megadok hogy meg tudd magadnak tervezni (max egy óra lesz ha odafigyelsz)


75kghoz neked 150g fehérjére és 150g szénhidrátra van szükséged

Itt egy kalóriatáblázat ebből válogass össze magadnak napi 6étkezésre összesen 150gfehérjét(protein) és 150gszénhidrátot(ch)

Lehetőleg úgy hogy minél kevesebb állati zsíradék és minél több növényi rost legyen benne.


[link]

2012. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!