Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az ilyen fajta tejpépet lehet...

Az ilyen fajta tejpépet lehet cumisüvegből adni a babának?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia az én lányom csak cumisüvegből hajlandó meginni, annyi hogy kicsit lazábbra csinálom és akkor kitudja belőle inni. Igaz egy idő után sűrűsödik és akkor már nehezebben megy neki, de eddig mindig megoldotta :-) Szerintem próbáld meg nyugodtan :-)
2013. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tanácsolom, hogy cumisüvegből add a tejpépet. Egy fiam és egy lányom van. A lányom nehezen fogadta el kanállal az ételt, de inkább türelem, mint cumisüveg, mert a cumisüveg csak még jobban hátráltatja a kanállal való étkezés megszokását, hiszen a gyerek megszokja, hogy azt az ízt cumisüvegből kapja és egyáltalán nem akarja majd kanállal elfogadni. Cumisüvegből persze egyszerűbb és gyorsabb a gyereket megetetni.
2013. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem az egyszerűség és a gyorsaság miatt kérdeztem.

Hanem ha olyan az állaga, h folyik, akkor kanállal elég érdekes lenne a dolog szerintem.

2-3 naponta egy adag ilyen pépet ha lehet cumiból, akkor abból is meg tudja enni, a gyümit, főzeléket, azt úgyis kanállal kapja.

2013. aug. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!