Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos babának saját...

6,5 hónapos babának saját készítésű krumpli főzeléket (babérlevél, ételízesítő) leturmixolva lehet adni? Rántással készítve.

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze..én is adtam neki !!! Imádta..főleg ha nem teljesen simára turmixoltam,hanem volt benne egy két kisebb darab..

Jó étvágyat a picidnek ;-)

2013. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. szept. 2. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ételízesítőt NE tegyél bele! Ez ugyanis tele van mindenféle aromákkal, adalékokkal. Só mehet, de abból se annyi, mint magatoknak. Jó étvágyat a picinek!
2013. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor szedj ki belőle, mikor még nincs benne se a babérlevél, se az ételízesítő.

A babérlevél hasfájást okozhat mivel puffaszt, az ételízesítőket meg nem hiszem, hogy részleteznek kellene.

Só és mindenféle adalékanyagok.

Magamnak se használok, nemhogy babának.

Sót egyáltalán ne tégy az ételéhez míg ilyen pici!!

2013. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azt olvastam hogy nem szabad az telüket füszerezni
2013. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!