Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hígítsam? Most főztem...

Hogyan hígítsam? Most főztem babámnak először főzeléket (répa, krumpli) s túl sűrű lett, de sajnos a saját főzőlevét már kiöntöttem. Baba vizet önthetek hozzá?

Figyelt kérdés
És ami megmaradt,azt holnapig eltehetem a hűtőbe,s majd holnap megeszi?Bocsi a sok kérdésért,de most csinálom először :-)!
2009. dec. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nyugodtan hígíthatod babavízzel vagy forralt-hűtött vízzel ha már nincs a sajt főzőlevéből. De tehetsz bele anyatejet vagy egy kis tápszert is. Nyugodtanbeteheted a hűtőbe ha kihült, holnap ehet belőle semmi baja nem lesz :o)
2009. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a baba nem evett bele, akkor nyugodtan tedd el holnapig a hűtőbe, egy jól záródó edényben.

Ha a főzőlé már nincs meg, akkor kevés babavizet, vagy forralt vizet nyugodtan adj hozzá.

De a védőnőm szerint anyatejjel, ill. tápszerrel is lehet picit hígítani.

2009. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors válaszokat!:-)

Jó étvágyat nektek s babátoknak az ebédhez!!!

2009. dec. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!