Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp banános bébiétel 4...

Hipp banános bébiétel 4 hónapos kortól. Merjem adni?

Figyelt kérdés
Az ajánlás szerint,amit a védőnőm adott,a banánt 6 hónapos kortól ajánlják.Merjem adni a 4 és fél hónapos babámnak a Hippest,amire 4 hónap van írva?
2012. márc. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A banános-barackos? Én is ezen filóztam ma, hogy adjam - e neki holnap? Nem tudtam meggyőzni magam, ezért most azért ülök itt, mert várom, hogy megsüljön a tök :)

(délelőtt adom neki, nem akarok reggel ezzel ügyeskedni, úgyhogy inkább most sütöm...)

2012. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos.A napokban adtam neki előszór banánt.De soha többet!!Olyan kemény lett tőle a széklete,hogy rossz volt nézni amikor kakilt,mert alig tudta szegénykém kinyomni.Véres is volt egy picit.Utána olvastam és kisbabáknak nem ajánlják a déli gyümölcsöket mert rengeteg vegyszerrel kezelik mire hozzánk érkezik.Szerintem ne adj neki!!
2012. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én adtam 4 hónaposan is banánt,semmi baja nem lett,annyi volt hogy kb 6 hónapos koráig kivágtam a magos részt,ha nagyon megfogja akkor add barackkal
2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az meg hogy mit ajánlanak,lassan 5 éves korig szinte semmit sem ajánlanak..annyi hogy ha veszel déli gyümölcsöt csak másnap add oda neki,és mosd meg a háját és nem lesz semmi gond
2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
héját..
2012. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Tegnap váltottam ki a Hipp 2es csomagot,és abba van egy banános bébiétel.Ezért vagyok kiváncsi,hogy kinek milyen tapasztalata van.Szerintem akkor még várok ezzel a banánnal.
2012. márc. 11. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta a védőnő. Én még nem adtam neki oda, megvárom vele a 6 hónapot.
2012. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én odaadtam a 4,5hósomnak,imádta. Almát,répát,gyümölcsleveket próbáltam,egyiket sem ette.Ezt a minta kajcit imádta,de sehol nem lehet kapni belőle :(
2012. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!