Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem tud nyugodtan enni...

Miért nem tud nyugodtan enni 6 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Kisfiam okt. 3-án lesz 6 hónapos. 4 hónapos korban kezdtük el a kanalazást milumil HA vaniliás tejpéppel.Utána gyümölcsök,mostanra már a főzeléket eszi,vagyis nem eszi. Kb.2 héttel ezelőttig rendesen evett,ügyesen,most meg mintha kicserélték volna. Fújkálja kifelé az ételt,bármit adok,csapkod a kezével,kiveri a tálat és a kanalat a kezemből.Tiszta ideg vagyok már amikor jön a kanalas étkezés.Nem tud nyugodtan enni,és ülni a pihenőszékben.Szinte mindig rajta és rajtam landol az étel. Mitévő legyek? A türelmem már fogyóban van.....

2013. szept. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló problémánk. Én vettem egy másik kanalat :) hülyén hangzik, de bejött. Volt a végén egy maci a másiknak pedig egy repülő. :)
2013. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg elég hülyén hangzik,de kipróbálom.:) Az a baj hogy az Én kisfiam mindenhez türelmetlen. :(
2013. szept. 24. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak/vannak ilyen problémák.Nem irt badarságot az első,mi is váltottunk kanalat.néha tányért is és bejött :D Már lassan 16 hónapos.

Sajnos a kisfiam is türelmetlen és minden jobban érdekli az evésnél:(

2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem,ma kipróbálom a kanálcserét. :)Már mindent próbáltam.Teljes csöndet,aztán énekeltem neki,aztán megpróbáltam tv előtt(ezért ne kövezzetek meg :)),de veszett fejsze nyele. Semmivel nem tudom rávenni arra,hogy az evésre koncentráljon.Komolyan mondom 4-5 hónaposan szebben evett mint most.

Az idegesít a legjobban,hogy már 3 hete,egy grammot sem hízott. :( Gondolom a tápszer már nem olyan tápláló neki.

2013. szept. 25. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!