Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kizárólag anyatejes babátoknak...

Kizárólag anyatejes babátoknak hogyan ment a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Anyatejes babám most 7 hónapos,6 hónapig kizárólag anyatejes volt, hozzátáplálással lassan haaldunk, főzeléket nem nagyon eszi meg, de gyümölcsből sokfélét keksszel, főtt rizzsel, napi 2x. Napi 5-6 szor szopizik, éjjel 2-3 szor.3,95kg-al született, most 7,5 kg. Szerintetek ez kevés? Nálatok hogy ment a hozzátáplálás?

2013. szept. 24. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Most 11hos 2690-el 51cm el született, most 10kg! 6honapos koráig csak szopi akkor kezdtük a hozzá táplálást, nehezen es lassan haladt-halad a dolog! Mindent megeszik amit én csinálok uvegesbol csak a Sütőtök és a gyümölcs ami joghurttal van! Te érzed az igényeit, hogy jól lakott e illetve éhes e még! 7honaposan az enyém max 2fogadta el a normális ételt! !Ne aggódj majd alakul!:-)
2013. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van, mindketten 6 hónapos korig anyatejesek voltak. Nálunk bejött a sárgarépa meg a sütőtök, mert édesek, ill. próbáld ki a zöldségeket gyümölccsel kombinálva, alma-krumpli pl. (ha eddig nem tetted) Nálunk elsők voltak az alma, az őszibarack, a s.répa, sütőtök (ezt pl a nagy imádta, a kicsi meg se ette), ill. a barackos-almás-sütőtök. Szerintem jó ötleteket lehet kapni a babakaját gyártók honlapjáról, ők miket mivel kombináltak. Szerintem nem kell elkapkodni, szépen-lassan haladsz akkor is előbb-utóbb mindent fog enni. Ne hagyd, hogy más sürgessen a hozzátáplálással.

7 hónaposan nekem is minden kaja után szopiztak még, a kicsi 10 hónapos koráig kelt éjszaka, általában többször is. Aztán leszokott róla. Most 15 hónapos, 9,3 kg. Szerintem a tiéd sincs rossz súlyban.

2013. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7hós,katasztrófa.sütőtököt néha és annyi,3,5kgal született,most 8,5kg.Mindent elutasít,nem tudom hogy lesz ebből szilárd étel evése.Éjjel is szopizik még 3óránként:-(
2013. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!