Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Multifunkciós pároló és...

Multifunkciós pároló és turmixgép. Érdemes venni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Mennyire hasznos egy ilyen gép? Úgy gondolom egyszerűbb, mint negyed szem krumplikat főzőcskézni és turmixolni, olyan kis adagokat nem is lehet szépen szétturmixolni.


Milyen van és mennyire vagytok elégedettek vele?

Könnyen tisztítható?


A Philips Avent és a Babymoov Bebedelice között hezitálok?



2013. okt. 8. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van ra penzed, miert ne. Nekem van, igaz, hogy nelkule is lehet fozni, de kenyelmes. Nekem bejott. Philips Aventet vettem, nem volt vele gond.
2013. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ma veszünk philips aventet,ha kipróbáltam beszámolok.Eddig hagyományosan főztem neki,sokszor a kukában landol,hátha jobban megeszi így..ha így sem,akkor majd magunknak párolok vagy készítek zöldséges mártogatóst.
2013. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj de jó!!!!Ha én ezt tudtam volna, hogy létezik ilyen, biztosan veszek! Bocs az offért egyébként:)

[link]


ez is tök jó, még többet tud nem?

2013. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éve használom, most a harmadik babának. Nagyon szeretem, nagyon praktikus. Nekem Avent van, azt nem mondanám könnyen tisztíthatónak, de boldogulok vele.
2013. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem az Aventnél jobb, amit a 3-as válaszoló írt!
2013. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok,kipróbáltam,nagyon tetszik!Répa-krumpli-alma-hús kombót csináltam neki és megette:-)Igaz,nem olcsó darab,de örülök,hogy végül megvettük.
2013. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!