Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meggy bevezetése. Hogyan...

Meggy bevezetése. Hogyan adjátok? Mivel keveritek? Bébiételben nem kapható, ugye?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én hozzákevertem a krumplijához még a legelején persze összeturmixolva.

De bármivel keverheted, rizs, alma stb.

2013. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és nyersen természetesen
2013. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...és kimagozva :D
2013. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapható bébiételben. Én szoktam venni Hipp, vagy Alete (Nestlé) márkájú banán-meggyet, de megcsinálhatod neki te is.
2013. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre a fagyasztóban várja sorsát.

Nem is tudtam, hogy van bébiételben. Még sosem láttam.

2013. okt. 16. 16:53
 6/9 gabszem ***** válasza:
inkább ne bébiételben add, ha van a fagyasztóban akkor azt add. Nem tudom mennyi idős a kicsi, de kb. 8 hós kortól adhatod túróval, joghurttal is. 6 hós kortól adhatod 7 gabonás péppel is. Gesztenyével akár vagy ahogy elöttem írták rizzsel, almával. (nekem kicsit meghajtotta a babámat a meggy mikor kicsi volt, de nem fájt tőle a hasa)
2013. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én almával keverem leturmixolva,az legalább édes
2013. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem, hogy a banánt még nem kóstolta.
2013. okt. 16. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
én nyáron fagyasztottam neki,először csak a levét adtam,kicsit fintorgott,de kérte,pár nap után kevertem párolt almával,barackkal meg rizspehellyel/főtt rizzsel.kicsit később párosítottam banánnal is.
2013. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!