Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 és fél hónapos babámnak...

5 és fél hónapos babámnak mindentől szorulása van. Mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés
eddig volt alma, édeskrumpli, barack, répa. szegènyem úgy szenved, folyton sír az erőlködéstől.olyan a kakija mint egy felnőttnek. amúgy anyatejes.
2013. okt. 28. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
probiotikum?
2013. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van az Univer-nek egy szilva-alma nevezetű gyümipüréje,nekünk mindig ez segít,próba szerencse
2013. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én ugy tudom szilvát csak 8 hosan kaphat. vagy nem?
2013. okt. 28. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Bébiételt - boltit a korának megfelelőt adhatsz nyugodtan. Amit az előző irt azt hiszem 4 hósnak való.
2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bébiételben már van 4hónaposnak szilva az én kislányom imádja ha tehetné csak azt enné :)
2013. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért a bébiételben lévő szilva nem szilva? akkor miért az van mindenhol írva hogy csak 8hósan lehet. nem értem. és az hajt? mert akkor veszek én is. eddig üveges ételt még nem próbáltam. de tegnap már annyira szenvedett hogy hányt is a sírástól.
2013. okt. 29. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:
van hashajtó hatása igen,és valóban 4 hónapos kortól adható az üveges,azért mert ők úgy "készítik" el,hogy ehető legyen egy 4 hónaposnak már,nem tudom pontosan mi történik a szilvával ami miatt kaphatják már a babák,de vmiféle "kezelés" éri a gyümölcsöt amitől elveszti a számukra káros anyagokat,szóval azt adj neki szegényke remélem segít rajta
2013. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szőlő hámozva-magozva?
2013. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyatej. Pár napig szoptasd többet, az rendbe teszi a székletét. Vegyél vissza egy időre a ht-sal, amúgy is ráér még bőven.

Ha mindenképpen sürget a hozzátáplálás, akkor almalé. Otthon préselve friss almából.

2013. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!