Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírnátok a 6 hónapos babátok...

Leírnátok a 6 hónapos babátok étrendjét? Mennyit eszik, és miket? Hány grammot, ml-t?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár még csak 5 és fél hónapos ,de azért leírom :) Reggel 170 ml tápszert,tízóraira gyümit pépesítve azt egészítem ki tápszerrel majd ebédre kb 150ml főzeléket uzsira és vacsira lefekvéskor szintén tápszert!
2013. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi 6,5hónaposak vagyunk reggel 180ml tápszer, tízórai gyümölcs + tápszer ha kér ebéd egy kis főzelék + tápszer uzsonna tejpép vacsi tápszer 240ml de néha meg makacsolja magát és csak a tápszert fogadja el.
2013. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keveset, ételt. Nem vagyok orvos, hogy tudjam.
2013. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én babám anyatejes, ezért reggel, tízóraira, uzsira és vacsira szopi van, ebédre kap főzeléket, három hete kezdtük és kb. 125 grammot eszik meg (szopi után).
2013. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!