Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főzelékek,9 hó körüli babók...

Főzelékek,9 hó körüli babók anyukái, mindennap mást adtok a babának?

Figyelt kérdés
Vagy nem?... 2-3 napig ugyanazt? Mindennap mást adok, de nem tudom hogy kell-e ennyire változatosan etetni...esetleg lehet-e azt hogy főzök neki valamit és akkor két napig ugyanazt kapja...
2013. okt. 30. 18:40
 1/4 gabszem ***** válasza:
persze hogy lehet és akkor nem kell minden nap főzőcskézni. én most is két napra főzök, most lesz 21 hós.
2013. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hós, minden nap kétszer eszik főzeléket.

Általában dupla adagot csinálok. Nem ugyanaznap eszik 2 ugyanolyat, hanem ma x és y,holnap is x és y. Olyat, hogy

x x , olyat nem, azért valami kis változatosság legyen a kajájában. :)))

2013. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én adagokba fagyasztottam/fagyasztok neki zöldségeket,húst,gyümölcsöt,így konkrétan annyi a meló amig kiveszem a fagyóból és megfőzöm,majd vagy berántom vagy habarom,szóval kb 5 p meló az egész.minden nap mást eszik.
2013. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban a korban még nincs nagy igényük a változatosságra, hisz nem is olyan régen még minden étkezésnél tejet ettek. Ehhez képest az, hogy 2-3 napig egyforma főzeléket kap, az semmiség.
2013. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!