Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálást mikor kezdite...

A hozzátáplálást mikor kezditek el azoknál a babáknál akik anyatejet esznek csak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan
2013. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkét kislányom csak anyatejes volt, nagyobbikat 6 hónaposan kezdtem el hozzátáplálni, kicsit 5 hónaposan ( védőnő-doktornő nyomására, mert kicsit kisebb súlyú volt...) Nagylányom 14 hónapos koráig szopizott ( mikor a Húgi megmozdult a pocakban, elfordította a fejét, és többet nem kért cicit) , kisebbik lánykám most 9 hónapos, még napi 4szer szopizik.
2013. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor 4 hónaposan ne adjak még neki semmit, kóstolni se? várjam meg a 6 hónapot? mert ugye a bébikajára italra már a 4hónapos kor van írva?!
2013. nov. 3. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá semmi szükség! Én is 6 hónaposan kezdtem adni neki ezt-azt, de 8 hónaposan kedzte el igazán érdekelni, és most 10 hónaposan eszik normálisabb mennyiségeket. Azért még szopizik rendesen.
2013. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak anyatejes volt,5.5 hónaposan kezdtem el a barack,alma kóstoltatást.Vártam volna 6 hónapos koráig,de pont akkor volt érett barack anyósoméknál(igaz,ekkor még csak kóstolgatta,normál mennyiséget 6 hónaposan evett csak).Most 8 hónapos,még sokszor szopizik,de már nagyon szép adagot eszik a korának megfelelő főzelékből,gyümölcsből.4 hónaposan még ráér szerintem.
2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak is kizárólag anyatejet kapott 6 hónapig.Utána kezdtem el a hozzátáplálást.

Most 10 hónapos és mindenevő.De komolyan.Nagyszerű étvágya van.Mindent szivesen megeszik.Nem válogat.

Ha van még tejed elég,akkor ráérsz vele.

2013. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elso babamat is 6 hosan kezdtem taplalni es most is ugyanezt tervezem. Addig folosleges, szerintem erdemes kivarni.
2013. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2013. nov. 4. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:
a 4 hónapos bébikaják a tápszeres babáknak vannak, akiket 4 hónaposan már hozzátáplálnak, én 4 hós kajákat 5,5 hónapos korától adtam anyatejes babámnak. Egyébként le voltam döbbenve, hogy volt olyan kaja, ami 4 hónapos kortól "ajánlottak", de EPER volt benne....meg áfonya...
2013. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6 hónapos korban ürül ki a terhesség alatt feltankolt vasraktáruk a babáknak, ezért kell maximum addig elkezdeni. Ha anyatejes lenne a babám, ezért 5,5 hónaposan kezdeném el kóstoltatni, hogy 6 hósan már gond nélkül tudjak neki husit is adni.

Egyébként érdemes beletanulni a pépkészítésbe, had szokja a házi kosztot a kicsi, de azért érdemes néha bolti pépet is adni, hogy ha arra kényszerülünk, akkor azt is megegye, ne idegenkedjen az ízétől. De abból csak prémium márkát érdemes venni, s nagyon meg kell nézni az összetevőket.

2013. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!