Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15 hetes kisbabátok mennyit...

15 hetes kisbabátok mennyit szopizik? és milyen idöközönként?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szombaton lesz 15 hetes pont a fiam, 3 óránként szopizik. Ha lemegyünk, úgy be tud aludni, hogy 4-5 óra is eltelik evés nélkül. Este 8-9 felé elalszik, és általában hajnalban 5-6 körül kel, akkor eszik, aztán 8-9-ig alszik. Persze van, hogy van eltérés, de ez az általános. És a tiéd?
2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper,mi 2oránként eszunk az utobbi idöbe.Az az igazság,hogy nem tudom mennyit eszik,mert nincs merlegem ithon de 4-5 perceket szopizik.És azután többet nem hajlando "befalni"a cicit.Ezt csinálja 2 hete körülbelöl.Éjszaka is igy müködik nálunk,jobbik esetbe alszik 3-4 orát de ez nagyon ritka.De mondom megegyszer ezt 2-3 hete csinaljha.Mit csinaljak hogy végre egyen ugymond normálisan,normális mennyiséget ne csak 4-5 percet (3oranként)
2013. nov. 11. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont ma 15 hetes a fiam és 3 óránként eszik, 10-15 percig tart a szopi. Nem mérem vissza, mennyit evett.

Fél 9 körül alszik el, és 4-5 óra után ébred, eszik, visszaalszik, ezt követően újra 3 óránként kér enni.

Egyébként olyan 2 hete nekem is ezt csinálta, hogy 2 óránként felkelt enni, éjszaka is. Szerintem növekedési ugrás lehetett, bár nem vagyok benne biztos. Szerencsére minden visszaállt a régi kerékvágásba. :)

2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen vannak növekedési ugrások, de a 4-5 perc szopi elég kevés, annyi idő alatt nem eszik eleget! Nálunk is kb 10 perc a szopi összesen, mindkét cici, utána büfi. Nálunk újszülött korban volt, hogy bealudt, én bizony felébresztettem. Ha másképp nem megy, tedd tisztába, vagy rázogasd picit, beszélj hozzá, ne engedd, hogy elaludjon! Valószínűleg fáradt, talán nem alszik eleget, a cicin megnyugszik és bealszik! Ha leviszed nem alszik egy óriásit? Utána biztosan éhesebb is lesz, jobban alszik! Vagy húzd az időt, hogy teljen el 3 óra, akkor éhesebb lesz és nem alszik be! Szerintem fontos, hogy jóllakjon, akkor nyugodtabban alszik, és a következő evésnél jobban eszik!
2013. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!