Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

kisfiam nem akar enni, van hogy 3 napig nem eszik csak egy körtét, meg az esti tápszert. mikor kicsi volt mindent megevett. most 16 hós és kinszenvedés az etetés. a baba kajákat sem eszi meg. most étvágyjavitott kap de egyenlőre nincs változás!

valakinek valami tanács???


2013. nov. 24. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvastam olyat, akinek súlyos étvágytalansága lett a 15 hónapos oltás után. Remélem nem ez a gondotok.

Egyébként lehet a foga jön, és azért nem akar enni, ilyentájt szokott jönni nekik a szemfoguk, az jobban megviseli őket. Remélem csak átmeneti, és talán az étvágyjavító segíteni fog, esetleg még az orvos kérhet egy vérvételt és vizeletvizsgálatot, hogy kizárja a fertőzést vagy vashiányt.

Addig is próbálj neki olyan dolgokat adni, amit jobban szeret, próbálj mindenféle tápanyagból belecsempészni egy kicsit, fehérje, szénhidrát, zsír...és a gyümölcsök a vitaminok miatt.

2013. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most hogy írod, tényleg az oltás óta van ez....

sajnos vashiányos szed is rá gyogyszert, de ettől pont hogy megnőtt az étvágya még örültem is h hizok.

a túrorudi volt a kedvence de már azt sem hajlandó megenni. sírni tudnék. annyira féltem

2013. nov. 24. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Joghurtok?sajtok?péksütik? Már elég nagy, elég sok mindent ehet. Próbálkozz mindennel, hátha valamelyik megtetszik neki.
2013. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!