Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti kitől kértek...

Kismamák, ti kitől kértek tanácsot a babavárással, babával kapcsolatban? Van más kismama a közeletekben, akivel tudtok tapasztalatot cserélni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 11:19
 1/9 Irén24 ***** válasza:
én 13 hetes vok nincs kismama akivel tudnák tapasztalatot cserélni igy itt szoktam:)
2013. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szülésfelkészítő tanfolyamra járok, ami szerintem nagyon hasznos. A környezetemben nincs olyan kismama, aki hasonló hétben jár, mint én. De vannak olyanok, akik már szültek. Tőlük szoktam kérdezősködni, de szerencsére ezen a tanfolyamon szinte mindenről kapunk információkat és kérdezni, tapasztalatot cserélni is lehet természetesen.
2013. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt es egyeb forumokon. Nagyon ismerossel nem tudok beszelni. Igy osszerakosgatom az informaciot.
2013. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eüs vagyok, ezért magával a várandóssággal és szüléssel kapcsolatban biológiai kérdéseim nincsenek. A lelki oldal kicsit hiányos, mert első babámat várom, meglepnek az érzelmi változások, ezeket fórumokon beszélem meg másokkal. A környezetemben nincs kismama, vagy anyuka.
2013. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőmmel mi egyszerre voltunk terhesek, és persze mindig megbeszéltük mit is érzünk, de bevallom annyira másként éltük meg a terhességünket és utána a szülést is, hogy mindig csak néztünk egymásra meglepetten, hogy a másik vajon miről beszél. :)

Úgyhogy én is itt és más oldalakon böngésztem, és én is összeraktam az infókat szépen. :)

2013. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 27 hetes vagyok, fórumokat olvasok és ismerősöktől tájékozódom, továbbá van egy lány akinek már megvan a kisbabája, de tőle óvatosan fogadok meg tanácsokat, mert nem hallani mást tőle, csak hogy sosem alszik a gyerek éjszaka :)
2013. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki. Ezért vagyok itt.
2013. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem kb 6-8 kismama van-volt a környezetemben, ki idősebb ki fiatalabb terhes. én unokanővéremhez, meg barátnőmhöz fordultam a kérdéseimmel, ők 4-6 héttel előrébb voltak, mint én, a többi kismamának meg én adtam "tanácsot" :) tök jó időszak volt ez, már várom, hogy jöhessen a tesó ;)

6 hetes kislány anyukája :D

2013. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most is és előzőnél is anyukámtól,mert ő szülésznő..De mivel már nem szakmájában dolgozik,csak közvetve,valamit nem fogad el,hogy most így van. Pl nem akarta elhinni,hogy most a második babánál már 11. héten éreztem a mozgást.Pedig itt olvastam,hogy más is érezte már ilyen korán.Úgyhogy másik ismerős kismamáktól,néha hagyatkozom előz terhességemre,de legfőképp fórumokon tájékozódom.Első terhességemnél tök sok mamás újságot is vásároltam de rájöttem annak nem sok értelme van.4 éves és 13 hetes pocaklakó anyuja
2013. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!