Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet neki adni 8honaposnak...

Lehet neki adni 8honaposnak valo folyekony tejpepet?

Figyelt kérdés

Edesanyam vett a 6 es fel honapos kisfiamnak egy csomo folyekony kesz tejpepet, a helyzet az hogy decemberben lejar, raadasul 8honapos kortol adhato.

Lesz belole problema ha adok neki belole?

Sovany tej van benne, az van rairva.

Mar 4 honaposan elkezdtuk a hozzataplalast, mert 2honapig szopott csak. Tapszert, tejpepet, gyumolcsoket, zoldsegeket, kekszet, csirkehust, joghurtot mar eszik.


2013. nov. 24. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. A te döntésed és felelősséged, hogy betartod-e, de joghurtot és húst sem kaphatna még, tehát látom amúgy sem nagyon érdekel.
2013. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A vedono mondta hogy adhatok neki, hust is, joghurtot is.

Annak idejen az en vedonom is o volt, es lam itt vagyok, minden allergia nelkul, es egy egeszseges kisfiut is tudtam szulni... Tehat valoszinuleg nem erti a dolgat, igaz?

Es jo lenne ha beszologatni mashova jarnanak az emberek...

2013. nov. 25. 08:30
 3/4 Tica0121 ***** válasza:
Hát nem kötekedni akarok, de nagyon sok olyan bébiétel van, ami húsos és adható már ilyen korban. Pl a Rossmannban van olyan marhahúsos bébiétel, ami 4!! hónapos kortól adható. Lehet le leszek pontozva, de én megpróbálnék egyet odaadni neki és ha nincs semmi baja tőle, akkor következő naptól csak odaadnám neki.
2013. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valoszinu hogy en is megprobalom, nyilvan ha barmi baja lesz tole akkor nem adok tobbet. Hasmenes,hasfajas, kiuteseken kivul mit okozhat még esetleg?
2013. nov. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!