Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig tart, míg egy evést ki...

Meddig tart, míg egy evést ki tudok váltani?

Figyelt kérdés
Amíg a baba nem eszik még meg egy adagot például tízóraira egy fajta gyümölcsből, addig ne is próbálkozzak más gyümölccsel? Ha már adom neki pár napja, próbálkozhatok pl. délután más fajtával? 4,5 hónapos tápszeres baba. Nem egészen értem, hogy hogy lesz ebből egy teljes adag megevése, ha mindenből csak egy kicsit eszik.
2013. nov. 26. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam az almával 3 napig, mindig pár kanállal evett, nem ízlett neki.

Adtam neki barack bébiételt, az sem kellett neki.

Sütöttem sütőtököt, elsőre megevett 200 Milit!

Legközelebb abba kevertem az almát, mindig többet, aztán maga az almát is megette.

Most már a barackot is megeszi, az alma málnás is. 6 hét volt mire megszerette a gyümölcsöt, s megevett 160-200 Milit.

Egynap egyszer adtam egyféle gyümölcsöt délelőtt, délután tejpép. A tejpépre 1 hét alatt rákapott, nagyon szereti!

2013. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!