Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hányszor ehet egy héten húst...

Hányszor ehet egy héten húst egy 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Én 2-3 naponta adok neki.
2013. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
minden nap
2013. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, mindenfélét lehet olvasni, valahol azt írják, hogy csak egy héten egyszer, valahol meg azt, hogy minden nap... Most légy okos :-)
2013. nov. 27. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
6 hósnak még nem is szabad húst adni,nem???
2013. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De lehet. Már minden 6 hós bébipapi húsos.
2013. nov. 27. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
A védőnőm nekem azt mondta, mikor megkérdeztem, hogy minden nap kapjon húst ha bevezettük. Később, mikor már a tojássárgája és a sajt be lett vezetve, akkor ezek közül (hús-sajt-tojás) az egyiket kapta minden nap, ebből kb 5x húst.
2013. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer sem, mert 7 hónapos kortól adható a hús. Utána kaphat minden nap.
2013. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi egy hete vezettük be a húst, 7 hónapos. Azóta minden nap adok neki, hogy feltankoljam a vaskészletét, utána hetente háromszor tervezem.
2013. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan lehet adni 6 hos babanak hust. Egyszeru akar az uvegeseket is megnezitek ra van irva. De ugye ez fugg attol is h tapszeres vagy anyatejes mert ha anyatejes ugye nem rogton azzal kezded...

Amugy en is ugy tudom ha mar bevezetted minden nap lehet de nyugodtan ki maradha 1-2 nap. Ugye masfele etelt is kaphat ami potolja a husban levo tapanyagokat...mint az ahogy elottem is irtak mar.

2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Jajjj,ne gyertek már azzal újra és újra ,hogy a bébiételekben is van, meg ennyi és annyi hós kortól lehet,mert a bébikajákon is rajta van!!! 4 hóstól adható kaja is van,mégse adunk 4 hósnak olyat! Eleve a kóstoltatás nem 4 hósan kezdődik, hanem a normálisabbja tudja,hogy 6 hósan! Rosszabb esetben 5 hósan! (ha pl kevés az anyatej) A tápszeres gyereknek se 4 hósan kezdődik,ugyanolyan az emésztőrendszere,mint az anyatejesnek! A bébikaja gyártók csak a pénzre mennek,hogy minnél hamarabb etessék az okosak a gyereket a drága bébiétellel! Ennyi. És igyen,ahogy látom vannak itt felvilágosultak is,akik tudják,hogy 7 hósan lehet a húst bevezetni,de csak is szárnyast,pl csirkemell!
2013. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!