Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúszó-mászó baba mellett...

Csúszó-mászó baba mellett heti hányszor és mivel mostok fel?

Figyelt kérdés
Nálunk parketta és járólap is van.Most kezd kúszni a babám.

2013. jún. 6. 13:33
1 2
 1/15 gabszem ***** válasza:
65%
én heti 2 szer porszivozok es heti egyszer mosom fel a járólapot domestosos vízzel.
2013. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk mindenhol laminált van csak a fürdőben van csempe! Én Ajaxot szoktam venni,mert jól fel lehet vele mosni és illatos is,ezért nem iritálja a babát! Születése óta zt használom!
2013. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztaságmániás, de amikor mászott a kisfiam, minden nap porszívóztam és felmostam. Nálunk nincs olyan szabály, hogy az ajtóban kötelező levenni a cipőt, így tehát fontosnak éreztem, hogy ezt minden nap megtegyem. Egyébként sima padlófelmosót használtam, nem Domestost.
2013. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap forró vízzel, heti 1x Ajax-al.


Mi minden nap megyünk valahová, akarva-akaratlanul behozzuk a koszt. Ilyen időben meg főleg :-(

2013. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kiki01 ***** válasza:
69%
Sajna naponta kell, meg senki ne jöjjön be cipővel. Gondolom mindent ezerrel a szájába is vesz, úgyhogy hogy mivel abban tutti tanácsot nem tudok adni, én popsitörlővel tisztítottam a parkettát, a járólapot meg fertőtlenítőkendővel.
2013. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

MI már túl vagyunk ezen az időszakon. Én mindig úgy éreztem, hogy túl ritkán csinálom, de ahogy belefért, annyira csináltam. Kb. 2-3 naponta porszívózás volt, felmosás meg, háát, ritkán.

Ha valami nagy koszt láttam a laminált padlón, azt persze feltöröltem.

Mondjuk most a harmadik csemetém kedvenc foglalatossága az volt, hogy a cipőkkel játszott az előszobában, és nem egyszer rajta kaptam, hogy a talpát nyalogatta valamelyik bakancsnak. Háát. Hajam szála égnek állt, de semmi baja nem lett. Minél többedik gyerekem, annál lazább vagyok, és annál edzettebbek is.

2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Laminált padló és járólap van nálunk. Szinte minden nap felsöprök alaposan, felmosás viszont csak ritkán -domestos-os vízzel-. A széleken, küszöbnél rendszeresen átmegyek fertőtlenítő kendővel, ill. ha olyan van azt persze felmosom azonnal. De ennyi. Az enyém is ismerkedik a cipőkkel :) Meg mindennel, és azonnal a szájában is van a megismerendő dolog. Szerintem fizikai képtelenség lenne mindent kivédeni.

8 hónapos baba anyukja

2013. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok klóros fertőtlenítőt, mert nem szeretném, ha azt nyalogatná el. Ecetes vízzel vagy sima felmosóval mosok fel. Hetente max 2X, de van, hogy csak egyszer. Porszívózás 2X. Viszont mi nem járunk be cipővel a lakásba. Most a 2. gyereknél lazább vagyok, az elsőnél kétnaponta felmosás volt.
2013. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egyszer mindig felmosok, de ez így volt a babám születése előtt is.
2013. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Minden nap felporszívózok. A vendégek a cipőt az ajtóban leveszik. Heti egyszer mosok fel domestosos vízzel, de ha esős idő van, vagy nagyobb a kosz, akkor gyakrabban.
2013. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!