Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babokam 7 honapos lessz es...

Etkeszd kérdése:

Babokam 7 honapos lessz es nagyon keveset eszik csak tapszert inna. Nem fogadja el a pepes eteleket kikopi oket es gyumolcsot is nehezen. Mit tegyek hogy jobb etvagya legyen es a tapszeren kivul mast is elfogadjon?

Figyelt kérdés
Reggel tejpepet kap,majd viz, tea aztan delbe pure amit persze alig kostol meg es keves gyumi majd delutan 120 ml tej. Furdes elott kis keksz majd lefekveskor 150 ml tej. Ejjle 2x ebred es eszik 100ml tejcsit
2013. nov. 9. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

reggeli tápszer, majd 10kor gyümölcspép. ebéd főzelék, majd tápszer. uzsonna tejpép, lefekvés előtt tápszer.

amúgy nincs azzal semmi baj ha 7 hónapos csak kóstolgat és a fő tápláléka a tápszer, lényeg, hogy kínáld meg, szokja, aztán majd rákap.

de szerintem ha kérne még, nyugodtan emelheted a tápszer adagot, nekem kevésnek tűnik a nappali 270ml tápszer.

enyém ennyi idősen még napi 5x szopizott, plusz 2 étkezés ki volt váltva (10órai és ebéd). ha a nappalit tudod növelni, az éjjeli csökkenni fog

2013. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs, kihagytam, hogy 5x szopizott, 160-180 miliket
2013. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni a hozzátáplálást. Még nincs felkészülve talán a szervezete, bélrendszere rá. Vannak gabonás folyékony tápszerek is (pl. Humana Schlummermilch) azt lefekvés előtt adhatod neki.
2014. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!