Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van egy 6. hónapos babám és...

Van egy 6. hónapos babám és tudom, h nem lehet fűszeres ennivalót adni neki, de úgy se lehet, h a pároló edény aljában lévő vízbe rakom bele és felette a gőzzel fő az étel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak erős fűszereket ne használj De az ételét sózd vagy cukrozd meg. De nyugodtan tehetsz bele nem erős fűszereket is. (Bazsalikom, kakukkfű, rozmaring, tárkony stb.)

A babáknak is ízletes ételt kell adni.

2014. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek.

Én is fűszereztem az ételeiket már szinte az elejétől,csak nem erősen.Sőt a gyümölcsös zabkásába a fahéjat kimondottan szerette/szereti mindkét fiam!

2014. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hós babának még nem tettem se sót, se cukrot,de zöldfűszereket használtam, sőt a védőnő biztatására hagymát, fokhagymát is elég hamar tettem az ételbe. Főleg a borsos, csípős fűszereket nem szabad adni.
2014. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)
2014. jan. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!