Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Zöldségből, gyümölcsből levet...

Zöldségből, gyümölcsből levet mivel? Valami kis helyen elférő, könnyen tisztítható volna jó.

Figyelt kérdés

Kisfiam nagyon szereti a kubut, de adnék neki inkább valami saját készítésűt. Viszont nem tudom mivel kéne készíteni.

Nagyon régen a szüleimnek volt gyümölcscentrifugájuk, de arról az az emlékem maradt, hogy jó nehéz volt tisztítani, szóval olyat nem szeretnék. Van azóta valami hiper szuper :) Egyszer a tv shopban láttam valamit ami egy pohár és azzal facsarnak, de szerintem ahhoz bivaly erő kéne....

Jó lenne nyers répából is tudna levet nyerni, mert narancsot, mandarint egy egyszerű facsaróval meg tudom oldani és abban is sok a vitamin, vagy almát is vinne.

Igazából nem nagyon akarja enni mostanában a zöldséget, gyümölcsöt még csak csak eszi, ezért adok most kubut az nagyon bejött, így legalább kap valami répát.

Az ételek bevezetésén már túl vagyunk, de nem tudtam melyik kategóriát válasszam


2014. jan. 5. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

köszi:)

amúgy nem lett neked túl "rostos"?Szerintem elég puhára főztem,de lehet nem mixeltem le eléggé?Mondjuk nem tudom hogy lehetne jobban lemixelni,de nekem eléggé rostos lett,szóval átszűrtem egy nagyon apró lyukú szűrőn,így már igaz gyümölcslé állaga lett.

Amúgy a narancsot,citromot én is végén tettem bele,mármint a levüket,meg egy banánt,így jó,mert csak az almát,répát kellett főzni,és csak pici cukrot tettem hozzá.

2014. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem függ mennyi vízben főzöd és mennyi cucc van benne.

Én nem a recept szerint csináltam, de rostos lett, de nem mondanám vészesnek, nem lettek nagy darabok benne, híg lett, de azért érződig, hogy van anyag benne :) amúgy a narancs rostját nem tettem bele, megettem :)

De ha annak találod szűrd át, lehet kipróbálom holnap úgyis :)

2014. jan. 8. 20:29
 13/13 anonim ***** válasza:
én meg kipróbálom az almás verziót,az is jó lehet,köszi :D
2014. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!