Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek orrszívóval...

Szerintetek orrszívóval tisztítható a fül? Lent.

Figyelt kérdés
Láttam a teleshopban egy kütyüt,ami elvileg erre lett fejlesztve,kiszívja finoman a koszt a fülből. Na már most,az orrszívó ugyanezt teszi,csak ugye orrhoz van kalibrálva. Szerintetek lehetne használni fültisztításra is?
2013. dec. 9. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de nem, semmi ilyet ne dugdoss a gyereked fülébe!
2013. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csupán elméleti a kérdés,nem szeretnék semmit sem a gyerekem fülébe dugdosni.
2013. dec. 9. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne haragudj!

De ma itt már olvastam olyan kérdéseket, hogy a hajam eldobom...

2013. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elég fura :S a fülből szerintem nem kell kiszívni semmit... meg kell mosni, nem?

kinek vagy miért? nem értem, mi van a reklámban? én még nem láttam, de most kiváncsivá tettél, nagyon furcsán hangzik :S

2013. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fül öntisztul. Elég a külső hallójáratból kitörölni a zsírt.
2013. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami ketyere volt,amit állítólag szakértők fejlesztettek ki. Be kell dugni a fülbe és finoman elkezd szívni,így állítólag kíméletesen tisztítja a hallójáratot. Közben azt hiszem pörög is,nem emlékszem,hogy mi volt a neve. Nem-e ear zoom?
2013. dec. 9. 18:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam,erről beszéltem:

[link]

2013. dec. 9. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ez működik akkor nem tartom lehetetlennek hogy működik orrszívóval is.

Abban viszont nem vagyok biztos ez a készülék önmagában hatásos.

A fülben zsíros, ragacsos lerakódás képződik amit fel kell oldani.Próbálj meg az ujjadra enyhén ragacsos gépzsírt kenni, nem tudod még a porszívóval sem leszívni róla, nem hogy egy kis szívó erejű valamivel.


De próbáld ki magadon, nagy kárt nem tudsz okozni.

2013. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én maradok a pálcikánál :D én is épp ezért nem értettem,hogy hogy működhet,hiszen a zsírt általában letörölni szoktuk,nem kiszívni. 8000 Ft-ot kérnek érte,akkor ezen az elven az orrszívó is működhet és az nem kerül majdnem 10ezerbe.
2013. dec. 10. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!