Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor "szoknak" le a babák az...

Mikor "szoknak" le a babák az éjjeli evésről? Hány hónaposan kb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

1 éves a lányom,még mindig kel éjjel cicizni legalább 6-8x.

Nem tudom leszoktatni,pedig már szeretném.A doki szerint,majd elhagyja magától,legyek türelmes...:/

2014. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó, van, aki pár hetesen, van, aki 2 évesen is eszik éjjel, legalábbis ismeretségi körömben volt mindkettő. Az átlagot nem tudom, majd remélhetőleg megmondja más.
2014. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elírtam. Van, aki pár hetesen már NEM eszik éjjel, hanem végigalussza az éjszakát...
2014. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj ne keserítsetek el! :( Már alig várom hogy egy éjszakát végigaludhassak...
2014. jan. 6. 00:04
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

1-es vagyok.

Én is vártam,mindhiába. :(((

Soha egyetlen egy éjszakát sem aludt még át.

Volt hogy 10-15x is felkelt.Mostmár csak 6-8x.

Hidd el tudom mit érzel,én is várom hogy végre aludjak egy jót,de úgy érzem az még messze van...

2014. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell minden nyekergésre a cicit a szájába tenni, hanem meg kell nyugtatni.

A pici sem pihen így,ha 6-10 szer cicizik

Normál esetben már 3 hónaposan átalussza az éjszakát.

2014. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, hogy bírod?

Nekem szerencsém van, az első 2 hónaposan, második 6 hetesen, a legkisebb 6 naposan már átaludta az éjszakát.

A "nagykönyv" szerint 4-5 hónapos kor körül kell leszoktatni őket, a védőnőm szerint. De fogalmam sincs, erről hogy lehet leszoktatni egy babát.. ha felébred, felébred.

2014. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Megpróbálhatnál éjjelre tápszert adni neki, attól jól alszanak a legtöbben.

Azért is felébredhet, ha nincs neki elég meleg. Jó meleget csináljatok az ő szobájában.

2014. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nagyon sajnallak! Oszinten szolva, ez az ejszakai, orankenti cicizes teljesen indokolatlannak tunik. En is mas modjat keresnem a megnyugtatasnak. Sot, a magam reszerol en el is valasztanam teljesen, inkabb, mint ennyiszer ebredni, mert igy senki nem alussza ku magat (baba se), es ez szerintem tobbet er az egeszseg es boldogsag szempontjabol mint a cici es a tej egyceves kor felett...Bocs, h nem kertel velemenyt, csak szerintem mar foloskegesen farasztox magatokat...
2014. jan. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a nagylányom egy évesen is felkelt . A kicsi meg 2 hetes korától vegigalussza. Most két hónapos és úgy alszik mint a felnőttek. Cserébe viszont nappal nincs alvás csak pár perces szundik.
2014. jan. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!