Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor "szoknak" le a babák az...

Mikor "szoknak" le a babák az éjjeli evésről? Hány hónaposan kb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hónaposan, lányom 6 hetesen szokott le az éjszakai evésről. Nagyon különbözőek voltak!
2014. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A miénk kb. 1 éves koráig evett éjszaka egyszer (tápszert).
2014. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

8 hónapos a babám, éjszaka olyan 3-4x eszik. Viszont a fogzás miatt mellé még ugyanennyiszer felüvölt. Nagyon kemények az éjszakák. Néha rossz, néha katasztrófa.

De egyenlőre nem akarok változtatni, nem akarom elhagyni az éjszakai etetést, segít fenntartani a tejtermelésem. És pláne nem akarok tápszert adni, csak a saját kényelmem miatt. Amíg bírom, addig csinálom.

2014. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Próbáltunk már mindent.Tápszert nem fogad el,semmilyet se,csak a cicit.Azt is próbáltuk hogy tea,víz,babusgatás,simogatás,éneklés,de semmi.Ha nem kap cicit nem alszik vissza.Vagyis ébred 3kor és ha nem kapja meg a cicit,akkor hajnal 6ig játszik,nem alszik vissza.

Kapott már alvás előtt Nurofent,Panadolt,Germicid kúpott,nyugtatókat,de semmitől se alszik jobban,többet.

A nappali cicit szépen elhagyta magától,csak reggel meg este kéri,a többi rendes étkezések.Tudom én is hogy semmi szüksége rá,el is választanám,de akkor nem aludnánk éjjel semmit se,így legalább vissza alszik. :(

Szivesen fogadok még tanácsot,hátha valami beválik...

2014. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha este cicizik, lehet, hogy kevés már a tejed, és éhes, vagy nagyon meleg van a szobában. A 10 hónaposom éjfélkor és 4 órakor vág be egy cumisüvegnyi tápot. Próbáld meg a bébi desszerteket, vagy az ízesített tejpépet, amit ha elfogad később tápszerre tudsz cserélni.

Rossz hír: én 4 évesen is ettem éjjel. :)

2014. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az este nála úgy néz ki, hogy fürdés előtt kap tejpépet, majd pancsol, és utána még kap tápszert. Ha minden jól megy, 8-ra már alszik. Néha csúszás van, akkor 1/2 9-re alszik. Majd kel éjfél körül, és 4 körül és reggel 7-8 felé újból. :( Minden alkalommal eszik, próbáltam már többet adni neki, de az istennek sem eszi meg. És emellé valamikor még egyszer a nagyhoz is kelek.

Csupán fáradt vagyok már, és a fáradtság miatt ingerült és kimerült. A nagyobbik már nem emlékszem pontosan mikor, de viszonylag korán átaludta az éjjeleket, nem kelt fel 3-4x.

Reménykedtem, hogy majd olyan válaszokat kapok, hogy "nemsokára" vagy hogy "6-8 hós koruk körül már a legtöbb baba végigalussza az éjszakát". :) Persze nem áltatom magam. És a remény hal meg utoljára :D

2014. jan. 18. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!