Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kell napi 2x gyümit...

Mikortól kell napi 2x gyümit adni?

Figyelt kérdés

Akkor kell már naponta 2x gyümit adni, mikor már kiváltottunk egy étkezést? Vagy már hamarabb is? Most még csak felesben eszik (fél adag gyümi+fél adag tápszer), most még elég napi 1x adni neki más ételt? Vagy hogy van ez?


Köszönöm.


2014. jan. 14. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magát a kérdést "se értem". Miért kellene 2x adni? Nem kell. Igazából semmit se KELL. Minden csak ajánlott! Úgy csináld, ahogy az ösztöneid súgják.

Én tízóraira szoktam gyümölcsöt adni. De mikor újat kóstoltatok vele, akkor a tízórai gyümölcs az ebéd vagy az uzsi helyére kerül, hogy ha netán allergiás lenne, akkor az még napközben jöjjön ki rajta. (Szerencsére ilyen még nem volt.)


Nálunk ilyen egy nap:

Reggeli: tápszer

Tízórai: gyümi és/vagy tejtermék

Ebéd: főzelék

Uzsi: tápszer

Vacsi: tejpép (sokkal laktatóbb a tápszernél, így jobban alszik)

2014. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy etetem a lànyom mint az első. Nem kell 2x gyümölcsöt adni. Délelőtt ajànlatos... dèlutàn adsz tejpépet vagy tàpszert.
2014. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én értem a kérdést, és én is pont ezen gondolkodtam a minap. Bocs az offért. Nálunk kb. 3 hete eszik a lányom pépet és 50 g-t eszik maxt utána meg szopizik. Szóval nemrég kezdtük a hozzátáplálást és én sem tudom, mikor lépjek egy másik szintre, hogy a tízórain kívül egy másik étkezéshez is kínáljak neki pépet. Pont ezen gondolokodta, hogy majd csak akkor ha már tízóraira teljes adagot eszik meg vagy ettől függetlenül, mondjuk 1-2 hét múlva mér tízóraira és ebédre is adjak neki pépet, mégha csak 50-t eszik és utána szopizik? Szóval nem tudom és ezt az előttem lévők sem válaszolták meg.
2014. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!