Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónaposan vezettétek be...

Hány hónaposan vezettétek be babátoknál a glutént? Mit és mennyit adtatok neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8hósan. Kenyér héját adtam neki, hogy szopogassa. És be is lett vezetve.
2014. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4-5 hósan háztartási keksszel, pukival. Először csak 1-2 db-ot aztán egyre többet.
2014. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6 hósan, fosfovit kekszet daráltam az almapépbe.
2014. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, egy fél háztartási kekszet reszeltem az almájába/barackjába. Most azt mondják, 6 hónapos koráig be kell vezetni, akkor kevésbé lesz lisztérzékeny.
2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azt mondta a gyerekorvosunk, h lassan kezdjek el gluténtartalmú élelmiszert adni. 5.5 hós a baba. ő a háztartási kekszet javasolta, de attól idegenkedem a sok adalékanyag miatt. másik javaslata, h egy kevés lisztet keverjek a főzelékébe. az is fura számomra, meg picit korainak is érzem, de talán tényleg igaza van abban, h minél később ismerkedik meg vele, annál inkább allergizálhat...
2014. jan. 15. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha idegenkedsz a háztartási keksztől,esetleg vehetsz neki babakekszet. Talán abban kevesebb az adalékanyag.
2014. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én vizes piskótát sütöttem sütőpor nélkül 6 hónapos kisfiamnak. Megszárítottam, ledaráltam és ezt teszem gyümölcshöz, főzelékhez.
2014. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6 hósan Detki babakekszet kapott ledarálva a 10-órai gyümölcsébe. (Kb 1-2 evőkanálnyit)
2014. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
ha a legjobbat akarod a babának, akkor soha életében nem adsz neki glutént
2014. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.

könnyű ezt gondolni, amíg én etetem. de mi lesz mondjuk 13-14 évesen, amikor az iskolából hazafelé jövet a zsebpénzéből vesz egy kakaóscsigát az iskolatársaival, mert mondjuk a legjobb barátjának az a kedvence, ő meg még soha nem is kóstolta. értem én, h miért írod, de egyszerűen nem életszerű az elgondolás, mert a most féléves fiam gondolom 40 évesen nem fogja azt mondani a feleségének, h "Nem eszem glutént, mert anya azt mondta, h nem szabad" :)

2014. jan. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!