Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csirke combot vettem, hany...

Csirke combot vettem, hany dkg- ot fagyasszak le a babamnak? Most kezdett hust enni?

Figyelt kérdés
eddig babakajat adtam, de en szeretnek fozni neki, mindig frissen, csak nem tudom mennyit fozzek meg egyszerre, egy fozelekhez.
2014. jan. 18. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Főzd meg az egészet, és adagokban fagyaszd le.
2014. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2x2es kis kockákra vágd. Teljesen mindegy, hogy egyben megfőzöd és úgy fagyasztod le, vagy nyersen fagyasztod le őket.
2014. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bevált,hogy feldarabolva külön csomagolva nyersen fagyasztottam le. 1 dl főzihez 1 kávéskanálnyi hús elég.
2014. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Lemaradt, hogy én kétnaponta főztem, vagyis a 2x2es kockák két adagra kell érteni. :)
2014. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam, ahogy az utolsó írja. Nyersen fóliába csomagolva lefagyasztottam, majd hozzádobtam a zöldséghez egy adagot amikor főztem. Általában két naponta főztem csak.
2014. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csirkemellet vegyél, azt egyszerűbb felkockázni és lefagyasztani.

Én olyan 3X3-as kockákra vágtam őket először és külön fóliába csomagolva fagyasztottam le.

ÍGy mindig csak elővettem egy kockát,kiolvasztottam, stb.

Nekem így volt a legegyszerűbb.

2014. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondtak, hogy combot vegyek, mert az gyereknek voroshusnak felel meg es sokkal tobb a vas tartalma!?
2014. jan. 18. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Először mellet kell venni,csirke ill.pulykamellet, azután jöhet a comb,az nehezebben emészthető.
2014. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 hónapos múlt a fiam, sokszor adok neki combot vettem eddig neki.

Én alsó combot fagyasztok nyersen egyesével zacskóban, nem csont izom ki, csak a bőrét veszem le.


1krumplit, 2 répát, 2 gyökeret, 1 darab zellert, vagy karalábét megy egy combot kis fazékba teszek, főzöm fél órát, majd leturmixolom.

Ezt ma ette ebédre, meg holnap kapja ebédre.

Szóval egy fél alsó combot kap 1 étkezésre.

1 kiskanál kús, hát az csak mutatóba van a főzelékben.

2x2 kocka, ha az megfő úgy össze megy, kereshetem fel órát a levesben:)

Ha csirke mellet veszek, ami fel kg, azt kb. 8 darabra vágom, akkor durván 6dkg hús egy adag.

2014. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!