Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak 2,5 lányomnak hús...

Mit adjak 2,5 lányomnak hús helyett?

Figyelt kérdés
Mindennap adnék neki húst, de nem eszi meg szinte semmilyen formában. Fasírtból egy felet megeszik, húslevesbe ha nagyon el van rejtve, és nem veszi észre,akkor megeszi. Meg szereti a párizsit és a sonkát. Mivel lehet pótolni?
2014. jan. 23. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lányom is ilyen. Próbálom belecsempészni az ételébe, de ő totál "vega". Nem csodálom, én se ettem húst 5 éves koromig.

Én változatosan próbálom etetni. Mindenből egy kicsit és kap mellé Forever Kids multivitamint.

Voltunk már vérvételen, de meglepő módon semmi baja nincs. Minden értéke teljesen jó.

2014. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is belecsempésztem a főzelékébe, de már kiszúrja, akkor nem eszi meg.
2014. jan. 23. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hüvelyesek (zöldbab, lencse pl.), jó sok, szójatermékek (szójatej, tofu - pl. gombafejekbe töltve, sózva, pici borssal, meg snidlinggel finom), szójajoghurtok, szójagranulátumból is készíthetsz fasírtot. Az én lányom ugyan eszik húst bőven, de ő tejallergiás, és ezeket a dolgokat tejtermékek helyett használjuk - no nem a hüvelyesket :)- a férjem pedig azt mondta, hogy ennyi fehérjével egy vega is ellenne. :) /Férj doktor bácsi, ért hozzá./ Szerintem ezeket próbáld ki, hogy kicsit változatosabbá tedd az étrendjét. :)
2014. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hüvelyesekből csak zöldbabot szoktam főzni, mert a kistestvér még nem bírja a többit. Tejterméket nagyon sokat fogyaszt, mindennap iszik tejet, eszik joghurtot, sajtot. Szerinted a szójajoghurt jobb lenne? A szója nekem eddig még nem jutott eszembe, de lehet, hogy megpróbálok azt készíteni hús helyett, csak fogalmam nincs, hogy kell. Tudnál ajánlani receptet vagy olyan oldalt, ahol találhatok?
2014. febr. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!