Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos lányomnak mit...

13 hónapos lányomnak mit adjak tápszer helyett inni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy éves koráig tápszert kapott.1 hónapja junior italt iszik de tegnap este,és ma reggel nem fogadta el.

Adjak sima tejet neki?Azt hogyan(forraljam vagy hígítsam vízzel)?

Vagy mit csináljak?Segítsetek légyszi.Köszönöm.

2010. ápr. 23. 12:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos jön a foga, nem éhes, majd ha éhes lesz el fogja fogadni, én nem adnék neki mást, főleg nem forralt tejet, ráér az még.
2010. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tegyél bele kevéske nesquick kakót. nálunk tuti siker:)
2010. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is rakok bele kakaót, úgy szívesen megissza.

ne adjál neki tejet szerintem sem.

2010. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! 13 hónapos a lányom és 3 hete már tejet iszik, 2,8as friss tejet. Vagy simán, vagy kakaóval vagy maci kávéval vagy karamellt csinálok neki.

Ha tejet akarsz adni akkor nem kell higítani, egyszerűen csak tápszer helyett azt add, ezek a tejek nem tehénből jönnek már ki.

2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már elkezdheted bevezetni a rendes tejet, forralva, higítás nélkül. Vagy adhatsz neki ízesített szójaitalt. Vagy Sinlacot amit egy pép és csak simán vízzel lehet összekeverni, a doki írja fel, finom édeskés azt biztos megeszi, az én fiamnak is volt ilyen időszaka és akkor csak ezt ette meg.
2010. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Tegnap este ismét tejitalt adtam a lányomnak,kicsi nesquik kakaóval.Meg is itta mindet:)

Próbálkoztam én még régen a kakaóporral,de nagyon megfogta a hasát.Ezért nem akartam beletenni a tejitalba.

Hívtam a védőnőt is,azt mondta hogy szüneteltessem 3 napig a tejitalt aztán újból adjam megint.

Azt mondta hogy bolti Tejet ne adjak még a lányomnak.

2010. ápr. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!