Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek a hozzátáplá...

Mi a véleményetek a hozzátáplásáról 3honapos kortól?

Figyelt kérdés
Tápszeres 7200grammos baba. Minden vélemény érdekel! ! Nem konkrétan étkezés kiváltására gondolok, hanem kóstolgatásra...Köszönöm előre is:-)

2014. jan. 24. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
nekem 4 hét után nem volt tejem így mi is tápszereztünk... 3 hónapos korától magamtól elkezdtem a hozzátáplálást, persze eleinte 1-2 kanállal... krumplival kezdtük mi is :) aztán szép sorban ahogy egy régi babakönyvben le volt írva mit mikor szabad neki adni, én úgy adtam... soha nem volt tőle semmi baja... a mai napig mindent megeszik nem válogatós és nagyon jó étvágyú, pedig eltelt már 14 év :)
2014. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Lassan 4 hónapos kislányom, orvosi javaslatra kap mást is.

Répalé(bio hipp)

Sütőtök(kecskeméti)

Almapüré(hipp)

Most nem úy kell elképzelni, hogy egy üveggel. Kb 4-6 kanállal...(fele a ruhán :D)

2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Más anyatejét sose adnám. ...egyszer tanúja voltam egy klinika kutatásnak, ahol azt vizsgálták, hogy mennyi de mennyi betegség megy át az anyatejen. Egy idegen nőt nem ismerek. Lehet hogy cigizik, lehet h.gyogyszert szed, lehet hogy gyulladás van a szervezetében stb.
2014. jan. 25. 06:41
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, hogy álltok?

Mert én is elkezdtem 3 hónapos babámnál a kóstoltatást alamával. Nekem is nagy a babám, pedig csak 4szer kap tápszert, mert éjjel alszik. Most 7 kg és 3-al született.

2014. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!