Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » éjszaka, ha felriad a baba...

éjszaka, ha felriad a baba (3hónapos) hogyan nyugtatjátok meg?

Figyelt kérdés
kitolnám az evés időt-kb hány percig próbáljam nyugtatni?nem szivesen szoktatnám az ágyunkba.meddig érdemes próbálkozni,ha úgy gondolom,hogy este jól lakott-és szeretném,ha átaludná az éjjelt.nektek mennyi idő,mig visszaalszik?
2013. okt. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még csak cicin tudtam visszaaltatni, szerencsére elég volt neki 4-5 perc és már aludt is tovább, visszatehettem a kiságyba.

Féltem, hogy sosem fogom tudni erről leszoktatni, de szerencsére 6 hónapos kora körül magától leszokott erről.

Kipróbáltam mi történik, ha csak a kezem teszem be hozzá és bevált.

2013. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy mikortól aludja át az éjszakát nem azon fog mulni hogy te mit tezsel. Egyik baba ilyen másik olyan. egyébént azt mondják hogy 10 hónapos korig telejsen természetes ha egy gyerek nem alussza át az éjszakát. Én pl 5 éves koromig nem tettem de tény hogy ez extrém eset. Az is gyerke függő milyen gyorsan emészti meg a vacsit. vannak babák akik még 8-10 hónaposan is eszenek ájjel mert éhesek, van amelyik 6 hetes korától nem. Igazodj a gyerekedhez, ezt nem te döntöd el ö milyen és mit igényel. neked kell hozzá igazodnod.
2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szopival.
2013. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos koruk után már nem ébredtek fel a gyerekeim, de ha mégis, kis simogatás, teáztatás elég volt. Lehetőleg nem kivenni a kiságyból, nem gyújtani fényt.

Meg kell nézni, nem fázik-e, vagy nincs-e melege.

2013. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van 3 hónaposan egy növekedési ugrás. Próbáld meg esetleg hogy többet szopizzon. Pár nap és be fog állni!
2013. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen-azon már túl vagyunk-csak nehezen rázódik vissza a normális kerékvágásba a dolog
2013. okt. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!